„The Voice of Poland 12”: Finałowe stylizacje jurorów i prowadzących! Wybierzcie TOP 1 [ZDJĘCIA]

5 grudnia 2021
Przez: : J.J

4 grudnia zaplanowany został wielki finał dwunastej edycji The Voice of Poland. Oprócz wspaniałych występów gwiazd oglądać mogliśmy również zjawiskowe stylizacje zarówno gospodarzy, jak i trenerów. Zobaczcie, kto z nich wyglądał najlepiej, a kto zaliczył modową wpadkę!

Finał dwunastej edycji The Voice of Poland

Dwunasta edycja uwielbianego przez Polaków programu The Voice of Poland dobiegła końca. Podczas wielkiego finału widzowie mieli do podjęcia ciężką decyzję, ponieważ o nagrodę główną walczyło 4 niezwykle utalentowanych artystów:

  • Marta Burdynowicz
  • Rafał Kozik
  • Wiktor Dyduła
  • Bartosz Madej

Decyzją widzów najlepszym głosem w Polsce i tym samym zwyciężczynią 12. edycji została Marta Burdynowicz.

Widzowie zarówno w studiu, jak i przed telewizorami byli świadkami wspaniałych występów gwiazd oraz oprawy muzycznej. Jurorzy i gospodarze zadbali o to, by w ten dzień prezentować wyjątkowe stylizacje. Zobaczcie, które z nich wypadło najlepiej!

Zobacz także: Relacja z finału The Voice of Poland 12

Stylizacje jurorów i gospodarzy

Uwagę widzów zwróciła zapewne stylizacja Justyny Steczkowskiej. Artystka na ten wyjątkowy wieczór wybrała kombinezon z połyskującej koronki, który eksponował jej zgrabną figurę. Kreacja ta miała głęboki dekolt w kształcie litery V oraz pelerynę w pudrowo różowym kolorze uszytej z tiulu.

Stylizacje gwiazd podczas finału The Voice of Poland
scena z: Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Sylwia Grzeszczak, na finałowy odcinek The Voice of Poland również wybrała coś specjalnego. Trenerka zaprezentowała się w tiulowej sukience uszytej z asymetrycznie ułożonych warstw materiału. Kreacja Grzeszczak była cała biała i pokrywały ją duże czarne kropki. Uwagę zwracał gruby pasek w talii oraz biżuteryjny choker na szyi.

Stylizacje gwiazd podczas finału The Voice of Poland
scena z: Sylwia Grzeszczak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk również wyglądali w ten dzień niezwykle elegancko. W stylówkach Tomsona i Barona nie zabrakło skórzanych i welurowych elementów. Marek Piekarczyk postawił na klasykę!

Stylizacje gwiazd podczas finału The Voice of Poland
scena z: Baron, Tomson, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Stylizacje gwiazd podczas finału The Voice of Poland
scena z: Marek Piekarczyk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

W kwestii stylizacji nie możemy zapomnieć również o Małgorzacie Tomaszewskiej i Tomaszu Kammelu. Tomek zdecydował się na klasyczny elegancki garnitur. Małgosia postawiła na sukienkę mini z połyskujących koralików w kolorze złotym.

Stylizacje gwiazd podczas finału The Voice of Poland
scena z: Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Kto Waszym zdaniem prezentował się najlepiej?

Źródło: Instagram, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej