Nowy singiel Julii Wieniawy. W klipie gorące sceny z Nikodemem Rozbickim! Fani zachwyceni!

10 czerwca 2022
Przez: : KS

Julia Wieniawa kilkukrotnie udowodniła już, że prócz talentu aktorskiego doskonale odnajduje się także w branży muzycznej. W sieci ukazał się nowy singiel i teledysk młodej gwiazdy. Tym razem towarzyszył jej Nikodem Rozbicki. Nie zabrakło gorących ujęć! Fani zachwyceni!

Kariera muzyczna Julii Wieniawy

Trzeba przyznać, że Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych celebrytek młodego pokolenia. Gwiazda wielokrotnie zachwyciła już zarówno prezencją na czerwonym dywanie, rolami w produkcjach telewizyjnych i filmach oraz twórczością muzyczną.

Debiutancki singiel młodej artystki ukazał się jeszcze w 2015 roku. Już wtedy jej talent docenili nie tylko słuchacze, ale także krytycy. Dwa lata później wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax, z którą współpracuje do tej pory.

Dużą popularność zdobyły single Julii takie jak: Nie musze, Na darmo, Rozkosz i Nie mów. Oprócz tego, na przestrzeni ostatnich lat miała okazję współpracować z innymi artystami. Wraz z braćmi Kasperczyk nagrała utwór Sebiksy, z Maciejem Musiałowskim – Zabierz tę miłość, a także w duecie z Kubą Karasiem Nie mam dla Ciebie miłości.

Julia Wieniawa z partnerem
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Zobacz także: Jak wygląda brat Nikodema Rozbickiego?

Nowy singiel Julii Wieniawy

Kariera muzyczna Julii Wieniawy nabiera tempa, bowiem już 17 czerwca premierę będzie miał jej debiutancki album – Omamy. W związku z promocją wokalistka wydała kolejny singiel wraz z teledyskiem, tym razem do utworu Milczysz.

Ku ucieszy fanów gwiazdy w klipie u jej boku wystąpił jej ukochany Nikodem Rozbicki. Para zaprezentowała się w gorących, pełnych czułości scenach. Ich pocałunki w deszczu i pełne namiętności spojrzenia doskonale komponują się z tekstem utworu.

W sieci nie brakuje pełnych zachwytu komentarzy odbiorców. Internauci docenili zarówno umiejętności wokalne Wieniawy, tekst utworu, a także sam klip:

,,Pięknie ukazane przeciwności z jakimi musi sobie radzić wasz związek. Teledysk cudowny, pójście w monochromatyczność było świetnym wyborem.”

,,Kochajcie się, milczcie i bądźcie sobą zawsze! Przepiękny utwór (brawa dla Arka), genialny klimat teledysku. Julka ty jesteś naprawdę zdolna! Uwierz w to! Ps. więcej Nikodema w teledyskach!!!”

,,Jestem w szoku. Początek i wstawki przyprawiają o ciary. Tekst piękny.”

A Wy co myślicie o nowym singlu Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa – Milczysz

źródło: Youtube/Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej