Ogromna metamorfoza Patrycji Sobolewskiej! Wygląda nieziemsko…

20 grudnia 2020
Przez: : J.J

Patrycja Sobolewska dzięki udziałowi w programie zyskała masę fanów swojej urody. Dziś w sieci pojawiły się jej zdjęcia, na których prezentuje swój odmieniony wygląd. Musicie to zobaczyć! Ogromna metamorfoza Patrycji Sobolewskiej!

„Top Model” od lat gości na naszych szklanych ekranach. Przez ten długi czas poznaliśmy wielu uczestników, którzy marzyli o karierze w modelingu. Co ciekawsze, nie zawsze tylko wygrana daje taką możliwość, a sam udział w nim. Nietuzinkowa uroda nie ujdzie uwadze odpowiednich osób. Świetnym przykładem są na to Karolina Pisarek i Klaudia El-Dursi.

Jedną z uczestniczek ostatniej edycji jest Patrycja Sobolewska. Młodziutka blondynka o słowiańskim typie urody od razu zdobyła masę fanów, którzy dopingowali jej w drodze do finału. Nie da się ukryć, że w programie oczarowała jurorów, którzy wróżą jej ogromne możliwości w świecie modelingu.

Patrycja, jak wiele innych gwiazd prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Na dodawanych fotografiach możemy oglądać efekty sesji zdjęciowych albo po prostu zwykłą codzienność modelki. Pod każdym z nowych postów znajduje się wiele komplementów na temat jej urody i ciała.

Dziś w sieci pojawiły się zdjęcia Patrycji, na których prezentuje się po metamorfozie. Modelka zdecydowała się na zmianę swojej fryzury i skorzystała z usług eksperta w dziedzinie tworzenia stylizacji fryzur Łukasza Urbańskiego, który od lat współpracuje z TVN przy takich produkcjach jak: “Top Model”, “You Can Dance”, “Mam Talent”, “Master Chef” i innych.

Ogromna metamorfoza Patrycji Sobolewskiej!

Włosy Patrycji zostały przyciemnione i bardziej pofalowane. Choć zmiana nie należała do tych najbardziej radykalnych, bardzo odmieniła wygląd Patrycji nadając jej nowego, odświeżonego wyglądu i dodała jej przysłowiowego pazura. Co na to fani? Sami zobaczcie!

“Absolutnie piękna 😍😍”

“Wow🔥🔥🔥”

“Ona jest przepiękna 😳”

“Kibicowałam Jej od początku programu, jest nie tylko piękna lecz także kobietą z klasą, opanowaną…. a w oczach ma coś takiego co wciąga i zastanawia… 😍🤩”

“Jak zawsze sztos 👌❤️🤩”

A Wy, jak oceniacie metamorfozę Patrycji?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz