Połącz się z nami

Olga Frycz po raz drugi została mamą! Pokazała przepiękne zdjęcie!

Olga Frycz w drugiej ciąży.

Z życia gwiazd

Olga Frycz po raz drugi została mamą! Pokazała przepiękne zdjęcie!

Wiadomość na temat drugiej ciąży aktorki odbiła się szerokim echem w mediach. Olga Frycz zdecydowała się na samotne macierzyństwo i nie ukrywała tego. Jak się okazuje, druga córeczka Olgi jest już na świecie. Zobaczcie, jak się czuje świeżo upieczona mama.

Kilka słów na temat Olgi Frycz

Olga Frycz jakiś czas temu była związana z trenerem boksu tajskiego Grzegorzem Sobieszkiem. Para w 2018 roku przywitała na świecie swoją pociechę-córkę Helenkę. Niedługo po narodzinach dziewczynki Olga i Grzegorz poinformowali, że zdecydowali się iść przez życie osobno. Nie prali oni brudów w mediach i nadal utrzymują przyjacielskie kontakty, o czym nie raz mogliśmy się przekonać przeglądając profil na Instagramie Olgi.

Zobacz także: Były partner Olgi Frycz skomentował jej drugą ciążę.

Olga Frycz z córką.
Olga z córką Helenką.

Choć po rozstaniu z Sobieszkiem Olga nie była widywana u boku innego mężczyzny, to wszystko się zmieniło, kiedy wraz z Mają Bohosiewicz wyjechała na Teneryfę. Wówczas na Instagramie aktorki pojawiały się nieśmiałe zdjęcia z mężczyzną. Ku zaskoczeniu, w maju obecnego roku Olga na swoim Instagramie ogłosiła, że jej kolejny związek to przeszłość.

Tym bardziej ogromnym zaskoczeniem okazała się wiadomość na temat drugiej ciąży Olgi Frycz. Aktorka poinformowała o swoim stanie za pomocą Instagrama zapewniając, że była to jej świadoma decyzja i chce wychować dziecko sama. Wówczas wyznała, że spodziewa się drugiej córeczki, której chce dać na imię Zosia.

Zobacz także: Olga Frycz ogłosiła ciążę. Kim jest ojciec?

Po dziewięciu miesiącach oczekiwania Olga po raz drugi została mamą. Do Heleny dołączyła Zosia.

Olga Frycz została mamą

Na profilu w mediach społecznościowych Olga chętnie dzieliła się nagraniami i zdjęciami w stanie błogosławionym. Okazuje się, że drugi poród ma już za sobą i Zosia jest już na świecie. Olga poinformowała o tym za pomocą swojego profilu i jak wyznała, jej druga córeczka przyszła na świat 18 października.

„Nasza Zosieńka 💗 Helenka nie może opanować radości. 🧡
Tata pęka z dumy. 🧡
Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. 🧡 Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. 🤱🏼18.10.2021 Ps. Czujemy się wspaniale 🎀💗🎀”

Zobacz także: Co wiemy na temat Łukasza Nowaka, ojca córki Olgi Frycz?

Gratulujemy!

Źródło: Instagram Olgi Frycz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry