Połącz się z nami

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski z „Tańca z Gwiazdami” mają romans? 18-latka komentuje

Bieniuk i Lipowski romans

Z życia gwiazd

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski z „Tańca z Gwiazdami” mają romans? 18-latka komentuje

Oliwia Bieniuk już wkrótce wystąpi w nowej edycja Tańca z gwiazdami. Jak informował niedawno jedne z portali, młoda gwiazda spotyka się z innym tancerzem z programu Jakubem Lipowskim. 18-latka postanowiła skomentować ostatnie doniesienia mediów.

Taniec z Gwiazdami 12

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami. Dancing with the Stars zbliża się wielkimi krokami. Już 30 sierpnia rozpocznie się 12. sezon tanecznego show, w którym zaprezentuje się 10 nowych gwiazd, którym partnerować będą wykwalifikowani tancerze i tancerki.

Jedną z gwiazd, która weźmie udział w zbliżającej się edycji TzG, jest Oliwia Bieniuk. 18-latka od kilku lat podbija polski show-biznes. Córka zmarłej kilka lat temu aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka już wkrótce da się poznać szerszej publiczności w nowym sezonie Tańca z Gwiazdami. Partnerem tanecznym młodej gwiazdy został Michał Bartkiewicz, który w ubiegłej edycji programu doprowadził do zwycięstwa modelkę Edytę Zając. Czy Oliwia powtórzy z nim ten sukces? Przekonamy się wkrótce.

Zobacz także: Nowi prowadzący w Tańcu z gwiazdami.

Co łączy Bieniuk i Lipowskiego?

Niedawno jeden z portali plotkarskich zasugerował, że Oliwia spotyka się z innym tancerzem z programu, parterem Klaudii Sawczuk – Jakubem Lipowskim. 25-letni tancerz, który zadebiutuje w programie Taniec z Gwiazdami, jeszcze do niedawna był zaręczony ze swoją partnerką, jednak jakiś czas temu ich związek się zakończył.

„Rozstałem się z narzeczoną długo przed decyzją o udziale w programie”

Jak donosi portal Pudelek, Oliwa Bieniuk spędzą każdą chwilę z poznanym na planie programu Jakubem Lipowskim i dodaje, że para ta może mieć romans.

Oliwia w rozmowie z Pomponikiem zdementowała te doniesienia. 18-latka przyznała, że lubi spędzać czas z Kubą, jednak nie łączy ją z tancerzem żadna głębsza relacja.

„Nie mam pojęcia, skąd ludzie biorą takie rewelacje. Jeżeli chodzi o Kubę, to fakt mamy fajną relację, spotykamy się w czasie wolnym, ale nie tworzymy jakiejś głębszej relacji. Nie chcę się bardziej rozwodzić na ten temat, bo to moja prywatna sprawa” – zdradziła Bieniuk

Zaskoczeni?

źródło: Pudelek/Pomponik

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry