Połącz się z nami

Oliwia z „Love Island” wygląda jak znana aktorka! Co za podobieństwo!

Moda i uroda

Oliwia z „Love Island” wygląda jak znana aktorka! Co za podobieństwo!

Każdy z nas gdzieś na świecie ma osobę, która jest do nas podobna. Nie raz mogliśmy znaleźć zdjęcia osób, które są łudząco podobne do różnych gwiazd z całego świata. Jak się okazuje, również Oliwia Miśkiewicz z programu „Love Island. Wyspa Miłości” ma osobę łudząco podobną do niej, a jest nią znana aktorka! Zobaczcie!

Uczestnicy nowego programu Love Island mają teraz swoje pięć minut i wykorzystują je, jak tylko mogą. Nie da się ukryć, że fani tej produkcji, śledzą na bieżąco życie uczestników, a szczególnie ich związki, które stworzyły się w programie. Przypomnijmy, że miał już miejsce finał programu, w którym Oliwia związała się z Maćkiem i tym samym zdobyli oni trzecie miejsce. Pomimo tego, że nie stanęli na najwyższym miejscu podium, wzbudzają wielkie zainteresowanie, a szczególnie fani z zapartym tchem śledzą ich skomplikowaną relację.

Dlaczego skomplikowaną? Jeszcze podczas trwania programu relacja pomiędzy Oliwią i Maćkiem należała do tych najbardziej burzliwych. Zazdrość chłopaka nie raz dawała się jej we znaki i najwidoczniej po programie, również ciężko im się porozumieć. Nie ułatwia im tego również rozłąka i najwidoczniej ciężko im stworzyć związek na odległość, zobaczcie TUTAJ!

Oliwia z „Love Island” wygląda jak znana aktorka!

Pod ostatnim zdjęciem Oliwki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy odnośnie jej nowego kanału, który dziewczyna zaczęła prowadzić na kanale YouTube. Porady makijażowe wyraźnie przypadły jej fankom do gustu, a pierwszy filmik Oliwii zobaczyło już prawie 19 tysięcy osób. Link do kanału Oliwii na YouTubie znajdziecie TUTAJ!

Uwagę naszą zwrócił jeden z komentarzy od internautki, która już od dłuższego czasu zastanawiała się kogo jej przypomina dziewczyna. Jak się okazuje, Oliwia jest bardzo podobna do znanej aktorki Katherine Heigl, którą mogliśmy oglądać w takich filmach jak: Wpadka, Brzydka prawda czy serialu Chirurdzy.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4fwWMvB1bM/

Pojawiają się również komentarze, że Oliwia podobna jest do siostry Ewy Chodakowskiej, czy aktorki Jodie Comer z serialu Biała Księżniczka.

Musimy przyznać, że podobieństwo obu pań jest naprawdę uderzające!

Źródło: Instagram

Też uważacie, że Oliwia podobna jest do aktorki Katherine Heigl?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry