Połącz się z nami

„One Night Squad”: Ostra kłótnia Mikołaja i Ady! Uczestnikom powoli puszczają nerwy!

Uczestnicy programu One Night Squad.

Rozrywka

„One Night Squad”: Ostra kłótnia Mikołaja i Ady! Uczestnikom powoli puszczają nerwy!

Kolejna kontrowersyjna produkcja trafiła na ekranach naszych telewizorów. W programie One Night Squad dziesięciu celebrytów zostało wystawionych na niełatwą próbę. Uczestnikom, którzy już kolejną noc spędzili na plaży powoli puszczają nerwy. Najbardziej iskrzy pomiędzy Adą i Mikołajem, którzy byli razem w programie Love Island. Coś nam podpowiada, że z tym programem widz nie będzie się nudził.

One Night Squad

W piątek 4 czerwca po raz pierwszy widzowie mogli zobaczyć w stacji TVN 7 zmagania celebrytów w nowym programie One Night Squad. Na rajski Zanzibar produkcja postanowiła zabrać skrajne osobowości i jedno jest pewne- emocji nie będzie brakować. Zasady show są bardzo proste, osoba, która wygrywa daną konkurencję, spędzi noc w luksusowych warunkach z wybranym przez siebie uczestnikiem. Pozostała część ekipy będzie zmuszona rozbić obóz i spać na plaży.
Brak prysznica, toalety, czy jedzenia niejednokrotnie da się we znaki uczestnikom programu, którzy nie da się ukryć, nie są przystosowani do życia w takich warunkach. W kolejnym odcinku widzowie będą świadkami kłótni pomiędzy Mikołajem i Adą.

Zobacz także: Ata opowiedziała o warunkach panujących w programie? SZOK!

Spięcie Ady i Mikołaja

Po nocy spędzonej na plaży poranek nie należał do najprzyjemniejszych. Doskwierający głód po kolacji z Masajami, którzy poczęstowali ekipę mlekiem z robakami, surowym mięsem i ryżem z piaskiem, dolał tylko oliwy do ognia. Poranek również nie przyniósł poprawy humorów, bo do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy Adą i Mikołajem.
Uczestnicy dostali dwa baniaki z wodą, dzięki którym mogli wziąć prysznic. Nikt nie pomyślał, aby oszczędzać wodę. Mikołaj najwyraźniej nie mógł znieść zachowania Ady i krótko skomentował jej ciągłe narzekanie:

„No nie ma wody, Ada! Czego nie rozumiesz? To nie jest McDrive, że zamawiasz, podjeżdżasz do okienka i jest od razu!”

Już od samego początku wyraźnie iskrzy pomiędzy Mikołajem i Adą, a kolejne noce spędzone na plaży tylko potęgują nerwy. W tym programie na pewno emocje są gwarantowane. Dodajmy, że w każdy piątek na antenie TVN 7 widzowie mogą zobaczyć odcinki, które są już dostępne na platformie Player.

Zobacz także: Ile zarabiają uczestnicy One Night Squad? Ta kwota zwala z nóg.

Jak podoba Wam się nowy program? Oglądacie?

Źródło: Instagram One Night Squad

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry