Połącz się z nami

Opalona Wieniawa w samej marynarce sporo pokazała! To jak wygląda… WOW!

wieniawa marynarka marka jusee opolaona brunetka

Moda i uroda

Opalona Wieniawa w samej marynarce sporo pokazała! To jak wygląda… WOW!

Aktorka zamieściła na Instagramie krótkie nagranie, na którym promuje produkt swojej marki. Opalona Wieniawa w samej marynarce wygląda obłędnie. Naprawdę sporo pokazała! WOW!

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych młodych gwiazd w polskim show-biznesie. Zdecydowanie popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Później, związek z aktorem Antkiem Królikowskim, sprawił, że aktorka stała się jeszcze rozpoznawalna.

Od tego czasu Wieniawa jest jedną z najbardziej wpływowych influencerek. Jak sama przyznała, to Instagram daje jej główny zarobek, a aktorstwo jest jej pasją. Jej profil w social mediach obserwuje prawie 2 miliony followersów. Gwiazda jest bardzo aktywna, często oprócz postów sponsorowanych zamieszcza ostatnio więcej prywaty. Ponadto Wieniawa jest ogromną inspiracją modową dla innych młodych kobiet.

Oprócz aktorstwa i bycia influencerką, Julia ostatnio świetnie sprawdza się również w roli bizneswoman. Wieniawa bowiem stworzyła dwie włąsne marki. Najpierw pochwaliła się sukcesem związanym ze współtworzeniem marki kosmetycznej Jusee. Następnie zaskoczyła swoich fanów, gdy poinformowała o tym, że stworzyła markę odzieżową Lemiss, specjalizującej się w odzieży sportowej dla kobiet. Nie da się ukryć, że Julka ma ogromną smykałkę do interesów i wszystkie, czego się nie tknie zamienia w diament.

Opalona Wieniawa w samej marynarce sporo pokazała!

Julka właśnie zamieściła na swoim profilu na Instagramie backstage video z kampanii reklamowej dla Jusee. Poinformowała przy okazji, że do końca dnia można zamawiać produkty marki z darmową dostawą. Wieniawa w samej marynarce sporo pokazała i trzeba przyznać, że wygląda obłędnie. WOW!

„Yo! Darmowa dostawa na @jusee_cosmetics dziś do końca dnia!
A tu backstage video z naszej kampanii 🎬”

Gwiazda oczarowała swoich obserwatorów, którzy nie kryli ogromnego entuzjazmu.

„Hooooot!!! 🔥🔥🔥🔥🔥”

„Mega🔥 Cudni🔥 i te nogi-WOW 😊

„Wow ❤️😍 cudowna!”

„Juleczka figura nieziemska❤️❤️❤️sliczna😍😍😍!!! Bomba!!!Juleczka figura nieziemska❤️❤️❤️sliczna😍😍😍!!! Bomba!!!”

Nie da się ukryć, że w tej wersji Julia wygląda nieziemsko! My oniemieliśmy z wrażenia!

Jak Wam się podoba Julia w samej marynarce?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry