Open’er Festival 2022: Wielka gwiazda odwołała występ! Znamy powód!

1 lipca 2022
Przez: : M.J

W ostatni dzień Open’er Festival na głównej scenie nie wystąpi brytyjski zespołu The Chemical Brothers. Muzycy w oficjalnym oświadczeniu zdradzili powód tej niespodziewanej decyzji, a co więcej, to właśnie oni mieli zamknąć tegoroczny festiwal. Organizatorzy znaleźli już zastępstwo?

Open’er Festival 2022

Największy i najbardziej zróżnicowany pod względem muzyki festiwal w Polsce wystartował 29 czerwca. Przez kilka dni na kilku scenach pojawi się mnóstwo znakomitych artystów i to nie tylko z rodzimej sceny muzycznej. Osoby, które wybierają się na tegoroczny festiwal, mogą liczyć na występy takich zagranicznych artystów jak: ASAP Rocky, Imagine Dragons, Dua Lipa, Maneskin, czy Twenty One Pilots.

ZOBACZ TAKŻE: Koncert Maty przerwany przez policję.

Niestety, ale jak się okazuje, zespół The Chemical Brothers nie pojawi się na lotnisku Kosakowo w Gdyni. Gruba z Wysp Brytyjskich miała zamknąć festiwal na głównej scenie, jednak koronawirus pokrzyżował ich plany.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty Dody nie są rentowne? Agent gwiazdy zdradził zaskakujące fakty!

The Chemical Brothers nie wystąpi na Open’er Festival

Na oficjalnym profilu zespołu w mediach społecznościowych The Chemical Brothers pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy, że to koronawirus spowodował, iż artyści nie dotrą do Gdyni.

“The Chemical Brothers” są bardzo rozczarowani, że muszą odwołać swój występ na Open’er Festival w Gdyni w sobotę 2 lipca. Wynika to z tego, że COVID-19 rozprzestrzenił się w zespole i ekipie w ciągu ostatniego tygodnia, a Ed Simons zachorował do tego stopnia, że nie jest w stanie podróżować ani występować. Zespół szczerze przeprasza za wywołane rozczarowanie, którym bardzo się podzielamy. W tej chwili “The Chemical Brothers “są pewni, że wszystkie inne koncerty odbędą się zgodnie z planem”– czytamy na Instagramie zespołu.

Na oficjalnej stronie festiwalu pojawiło się również oświadczenie od organizatorów, którzy poinformowali, że w ostatniej chwili dowiedzieli się o problemach zdrowotnych w szeregach zespołu.

“The Chemical Brothers” mieli być jedną z największych gwiazd w sobotnim programie Open’er Festival 2022. Zakażenie COVID-19 jednego z członków zespołu sprawiło jednak, że legendarna grupa w ostatniej chwili musiała odwołać swój występ w Gdyni”.

Dodajmy, że The Chemical Brothers już po raz trzeci mieli wystąpić na Open’er Festival. Organizatorzy festiwalu na ten moment nie ujawnili, kto zastąpi muzyków z Manchesteru. Nie da się ukryć, że nie będzie łatwo znaleźć na ostatnią chwilę godnych zastępców. Niemniej jednak nie mamy wątpliwości, że już lada moment dowiemy się, kto zamknie tegoroczną edycję festiwalu.

Źródło: Instagram / Open’er Festival

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej