Połącz się z nami

Ciężarna Joanna Opozda zrezygnuje z „Barw Szczęścia”? Losy jej bohaterki stoją pod znakiem zapytania

Co z rolą Opozdy w serialu Barwy Szczęścia?

Z życia gwiazd

Ciężarna Joanna Opozda zrezygnuje z „Barw Szczęścia”? Losy jej bohaterki stoją pod znakiem zapytania

Joanna Opozda od 2019 roku wciela się w postać Sandry w serialu Barwy Szczęścia. Czy ciąża aktorki stanie na przeszkodzie w kontynuowaniu tej roli? Przekonajcie się

Związek Opozdy i Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski wywołali niemałe poruszenie wokół własnego związku. Wraz z początkiem roku po chwilowej przerwie związali się ze sobą na nowo, następnie dowiedzieliśmy się o zaręczynach pary, a potem o szybkim ślubie. Jeszcze większe zainteresowanie wzbudził fakt, że młoda para spodziewa się dziecka. Choć początkowo media donosiły o błogosławionym stanie aktorki, ona sama zaprzeczała plotkom. Wraz z medialnym konfliktem rodziców Joanny w mediach społecznościowych, na jaw wyszło, że Antek i Joasia faktycznie niebawem zostaną rodzicami.

Zobacz także: Opozda i Królikowski potwierdzili radosną nowinę

Ciężarna aktorka pierwszy raz pojawiła się na ściance podczas 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Asia była jedną z najbardziej fotografowanych gwiazd wieczoru, wszystko za sprawą filmu Brigitte Bardot Cudowna, w którym wcieliła się w główną rolę.

Zobacz także: Ciężarna Opozda na ściance

Małżeństwo Opozdy i Królikowskiego
Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

To koniec przygody Joanny z serialem Barwy Szczęścia?

Wiele osób zastanawia się jak potoczy się kariera zawodowa Joanny Opozdy po przyjściu na świat maleństwa. Jak wiadomo, od 2019 roku wciela się ona w postać Sandry w serialu Barwy Szczęścia. Co zatem z jej serialową bohaterką? Czy Joanna wróci na plan uwielbianej przez wielu Polaków produkcji? Jak podaje Party a dokładnie Karolina Baranowska, odpowiedzialna za PR serialu odcinki z udziałem Joanny będziemy mogli oglądać do listopada, a następnie jej rola stoi pod znakiem zapytania, ponieważ producenci nie pojęli jeszcze decyzji dotyczącej jej osoby:

„Odcinki z udziałem Joanny będą emitowane do listopada. Potem jej bohaterka wyjedzie do USA. Czy wróci do serialu? Producenci nie podjęli jeszcze takiej decyzji.”

Oglądacie Barwy Szczęścia? Liczycie na to, że Joanna Opozda nie zrezygnuje z roli Sandry?

Źródło: Instagram Barw Szczęścia, Joanny Opozdy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry