Opublikowano zwiastun „365 dni”: “Ten dzień”! Kiedy premiera filmu?

9 kwietnia 2022
Przez: : MC

W sieci pojawił się zwiastun filmu drugiej części trylogii Blanki Lipińskiej – 365 dni: Ten dzień. Nie możecie tego przegapić!

Trylogia Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska to czołowa polska gwiazda i jedna z najpopularniejszych oraz najlepiej zarabiających pisarek. Blanka skradła serca czytelników wydając trylogię: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Książki szybko stały się bestsellerami, a powieść doceniono również poza granicami naszego kraju. Historie stworzone przez Blankę stały się absolutnymi hitami na skalę światową! Ponadto historia ujęta w 365 dni doczekała się swojej ekranizacji.

Zobacz także: Tak Blanka Lipińska świętowała sukces 365 dni

Film 365 dni cieszy się oglądalnością na całym świecę. Mimo wielu krytycznych opinii, produkcja odniosła ogromny sukces, stąd wkrótce na ekranach pojawi się 2. część opowieści.

Blanka Lipińska z Anną-Marią Sieklucką i Michelem Morrone

Kiedy premiera 365 dni: Ten dzień?

Zgodnie z wieloma zapowiedziami, wkrótce na ekrany trafi 2. część trylogii Blanki Lipińskiej – 365 dni: Ten dzień. Produkcja będzie dostępny wyłącznie na platformie Netflix. Premierę zaplanowano na 27 kwietnia 2022 roku.

“Ten dzień pozwala na nowo spojrzeć na dojrzalszą postać Laury, z pewnością nie brakuje również niespodzianek. Bardzo się cieszę, że mogłam wzbogacić rolę Laury i pokazać widzom tę postać z innej strony. Ta część sięga znacznie głębiej i mówi o relacji między dwojgiem kochanków, a Laura jest zdecydowanie silniejsza” – powiedziała Anna-Maria Sieklucka, wcielająca się w rolę Laury.

Z kolei Blanka Lipińska o 2. części filmu powiedziała:

“To bez wątpienia opowieść o kobiecie. O tym, że bywamy naiwne, ślepe, kochające, że uczymy się na własnych błędach i mamy możliwość je naprawić.”

Zobacz także: Z kim spotyka się Blanka Lipińska?

W sieci pojawił się już zwiastun filmu:

Planujecie oglądać 365 dni: Ten dzień?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej / Netfliksa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej