Oświeciński i Vega kończą współpracę! Aktor zdradził dlaczego!

5 października 2020
Przez: : P.Z.

Tomasz to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów w naszym kraju. Dzięki udziałowi wielu w filmach Patryka Vegi zyskał on niewątpliwie rozpoznawalność oraz licznych fanów. Teraz jednak Oświeciński i Vega kończą współpracę. Dlaczego? Aktor wypowiedział się w tej sprawie!

Tomasz Oświeciński przez swoją posturę, muskularne ciało, tatuaże oraz twarz, na której rysują się ślady po walkach, należy z pewnością do bardzo charakterystycznych aktorów. Mimo groźnego wyglądu wzbudza wielką sympatię wśród oglądających go widzów. Mogliśmy rzeczywiście zobaczyć Tomasza w wielu epizodycznych rolach filmowych i serialowych. Aktor od 2015 roku gości również w serialu „M jak Miłość”, gdzie wciela się w rolę Andrzejka. Bierze także udział w jedenastej edycji “Tańca z gwiazdami”

Nie da się też ukryć, że mogliśmy go zobaczyć w wielu filmach Patryka Vegi, między innymi w serii “Pitbull”, “Plagi Breslau” czy “Polityka”. Wystąpił też w takich serialach reżyserowanych przez reżysera, jak „Kobiety mafii” czy „Botoks”.

To właśnie dzięki filmom Vegi Tomasz rozpoczął swoją karierę aktorską.

Oświeciński i Vega kończą współpracę.

Teraz Tomasz Oświeciński potwierdził jednakże informację, że w kolejnych filmach Patryka Vegi już go nie zobaczymy.

Zakończyłem przygodę z Patrykiem. Dziękuję Patrykowi, że dzięki niemu zaistniałem. Dzięki niemu gram teraz i z tego właśnie żyję, gram w teatrze. Ten etap jest zakończony.” – powiedział w rozmowie z reporterką “Jastrząbpost” Tomasz.

Przyznał również, że chce rozwijać się i podejmować kolejne wyzwania właśnie z aktorstwem związane. Pragnie różnorodności i wyjścia z “szufladki”, do której rzeczywiście przez swój wygląd został przypisany. Dodał, że jest wdzięczny Patrykowi Vedze, bo to dzięki niemu rozpoczęła się jego przygoda z aktorstwem. Jednak w “Polityce” zagrał już tylko dlatego, że dla odmiany zaproponował mu rolę księdza, nie bandyty.

Zobacz także: Aktor z “M jak Miłość” Tomasz O. wezwany przez prokuraturę w sprawie fikcyjnych faktur.

Chciałbym się rozwijać aktorsko. Chciałbym być może zagrać u innych reżyserów, tak jak zagrałem u Kasi Adamik, u Marysi Sadowskiej. Mam nadzieję, że w przyszłości zagram u pana Smarzowskiego czy Agnieszki Holland. To jest moje marzenie. Z całym szacunkiem, ale Patryk robi wszystkie filmy podobne. No cóż, ja, bym chciałbym zrobić coś więcej, coś innego…wykazać się aktorsko. Bieganie z pistoletem i grożenie komuś. To są role, które już mnie nie interesują… Chciałem zagrać geja, zagrałem geja. Może zagram amanta, chociaż nie wyglądam.” – kontynuował w wywiadzie Tomasz.

My gratulujemy Tomaszowi ambicji i trzymamy kciuki, za dalszą zawodową drogę w aktorskim świecie.

Cały wywiad z Tomaszem Oświecińskim zobaczycie na YouTube: Tomasz Oświeciński komentuje swoją współpracę z Patrykiem Vegą

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej