Tomasz Oświeciński: [wiek, żona, córka, filmy, KSW, Instagram]

23 sierpnia 2019
Przez: : KS

Tomasz Oświeciński to niewątpliwie aktor, który zapada w pamięć telewidzom. Wyróżnia się muskularną sylwetką, ale nie boi się zagrać łamagi lub ofermy. Właśnie tym zyskał sympatie wielu osób. Bezsprzecznie ma do siebie duży dystans. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Tomasz Oświeciński: wiek

Mężczyzna urodził się 6 stycznia 1973 roku. Pochodzi z Białegostoku. Co ciekawe, aktorstwem zajmuje się jedynie amatorsko. Jego pierwszą pasją był sport. Jest trenerem personalnym oraz zawodnikiem MMA. Jednak na czerwonym dywanie odnajduje się równie dobrze, jak na ringu.

Zobacz także: Prokuratora wezwała Tomasza O. na przesłuchanie w sprawie sfingowanych faktur.

Tomasz Oświeciński: żona, córka

Historia aktora i jego żony jest dość skomplikowana. Żyli razem od kilku lat, a nawet doczekali się córki. Jej imię to Maja. Jednakże, po jakimś okresie czasu zdecydowali się na rozwód. Co ciekawe, po półtora roku rozłąki wrócili do siebie. Ponadto teraz układa im się lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Córka namawia rodziców, aby wzięli drugi ślub. Wszystko wskazuje na to, że jej życzenie się spełni!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Oświeciński (@tomasz_oswiecinski_official)

Tomasz Oświeciński: filmy

Jako aktor zadebiutował w 2010 roku w popularnym serialu Klan. Następnie 5 lat później na stałe dołączył do obsady M jak miłość, gdzie do dzisiaj wciela się w uwielbianego przez widzów Andrzejka. Oprócz roli w serialach, pojawił się także w filach, które odniosły naprawdę duże sukcesy. Między innymi mogliśmy go oglądać w Pitbull. Nowe porządki, Kobiety mafii oraz Botoks. Wystąpił także w programie Agent – Gwiazdy.

Zobacz także: Oświeciński zapuścił włosy? Ciężko go poznać!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Tomasz Oświeciński: KSW

Dwa lata temu zdecydował się spróbować swoich sił jako zawodnik MMA. Co więcej, podpisał nawet kontrakt z najbardziej znaną federacją. Na galach KSW walczył dwukrotnie. Raz udało mu się wygrać, a w kolejnej walce poległ poprzez nokaut ze strony przeciwnika.

Tomasz Oświeciński: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @tomasz_oswiecinski_official. Na chwilę obecna obserwuje go ponad 100  tysięcy użytkowników. Wśród zdjęć, które dodaje nie brakuje takich z rodziną i z kolegami z branży.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Źródło: Instagram Tomasza Oświecińskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Dorota pisze:

    Lubie tego gościa!

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej