Połącz się z nami

Papuśna El Dursi osiem lat temu nie przypominała siebie! Ogromna metamorfoza!

Moda i uroda

Papuśna El Dursi osiem lat temu nie przypominała siebie! Ogromna metamorfoza!

Klaudia El Dursi przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu. Czy od zawsze się tak prezentowała? Zobaczcie, jej wygląd kilka lat temu! Robi wrażenie! Papuśna El Dursi osiem lat temu nie przypominała siebie! Ogromna metamorfoza!

View this post on Instagram

#beyourself #neversaynever #moreselflove 💗

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi zaistniała dzięki udziałowi w popularnym programie „Top Model”. Kobieta zaprezentowała tam swoją egzotyczną urodę, którą odziedziczyła po ojcu Libańczyku, oraz nienaganną figurę, która robi jeszcze większe wrażenie ze względu na dwie ciąże modelki.

Klaudia już na castingu zrobiła ogromne wrażenie wśród jury, którzy postanowili wręczyć jej złoty bilet, dzięki czemu od razu znalazła się w domu modelek. Choć Klaudia nie wygrała i odpadała przed ścisłym finałem, program stał się dla niej prawdziwą trampoliną do dalszych sukcesów.

View this post on Instagram

#sunsetlover 🌅

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Modelka dostała angaż do prowadzenia wyczekiwanego przez wielu programu „Hotel Paradise”. Jej rola podzieliła społeczeństwo. Jedni twierdzą, że modelka świetnie odnalazła się w roli prowadzącej, inni natomiast przyznają, że wypada bardzo sztywno i wygląda jakby recytowała nauczonych poprzednio regułek. W jej obronie stanął znany fotograf, który poznał Klaudię już na castingach do programu – Marcin Tyszka. TUTAJ możecie zobaczyć jego wpis na temat kobiety!

Klaudia El Dursi przez wiele osób uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu. Modelka oczarowuje mężczyzn seksowną sylwetką, a kobiety zazdroszczą jej egzotycznej i zmysłowej urody. Jak się okazuje, Klaudia nie zawsze wyglądała aż tak dobrze.

Papuśna El Dursi osiem lat temu nie przypominała siebie! Ogromna metamorfoza!

Klaudia opublikowała zdjęcie, sprzed 8 lat. Jak się okazuje, wyglądała zupełnie inaczej i wiele z nas miałoby trudność w poznaniu słynnej modelki. Parę lat wstecz miała rude włosy i posiadała kilka kilogramów więcej. Szczególną uwagę zwracają jej papuśne policzki i mocno kobiece kształty.

Co sądzicie o ogromnej metamorfozie Klaudii El Dursi? My uważamy, że przeszła jedną z największych metamorfoz, jaką widzieliśmy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry