Papuśna El Dursi dziesięć lat temu nie przypominała siebie! Przetrzecie oczy ze zdumienia…Gwarantujemy!

3 września 2022
Przez: : M.J

Klaudia El Dursi przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu. Czy od zawsze się tak prezentowała? Zobaczcie, jej wygląd kilka lat temu! Jej metamorofza zasługuje na gromkie brawa!

Kariera El Dursi

Klaudia El Dursi zaistniała dzięki udziałowi w popularnym programie Top Model. Kobieta zaprezentowała tam swoją egzotyczną urodę, którą odziedziczyła po ojcu Libańczyku, oraz nienaganną figurę, która robi jeszcze większe wrażenie ze względu na dwie ciąże modelki.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia El Dursi odsłoniła biust. Fani: „Masz idealne ciało”

Klaudia już na castingu zrobiła ogromne wrażenie wśród jury, którzy postanowili wręczyć jej złoty bilet, dzięki czemu od razu znalazła się w domu modelek. Choć Klaudia nie wygrała i odpadała przed ścisłym finałem, program stał się dla niej prawdziwą trampoliną do dalszych sukcesów.

Modelka dostała angaż do prowadzenia wyczekiwanego przez wielu programu Hotel Paradise. Jej rola początkowo podzieliła społeczeństwo. Jedni twierdzili, że modelka świetnie odnalazła się w roli prowadzącej, inni natomiast komentowali, że wypada bardzo sztywno i wygląda jakby recytowała nauczonych poprzednio regułek. W jej obronie stanął znany fotograf, który poznał Klaudię już na castingach do programu – Marcin Tyszka.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Tyszka broni El Dursi! Widzowie Hotel Paradise nie mają racji?

Mijające lata, a co za tym idzie kolejne edycje udowodniły wszystkim negującym Klaudię, jak bardzo się mylili. Dziś widzowie nie wyobrażają sobie programu bez udziału modelki, która stała się prawdziwym filarem rajskiego reality-show.

Metamorfoza El Dursi

Klaudia przez wiele osób uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu. Modelka oczarowuje mężczyzn seksowną sylwetką, a kobiety zazdroszczą jej egzotycznej i zmysłowej urody. Jak się okazuje, Klaudia nie zawsze wyglądała aż tak dobrze.

Klaudia pewien czas temu opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie, wykonane 10 lat temu. Jak się okazuje, wyglądała zupełnie inaczej i wiele z nas miałoby trudność w poznaniu słynnej modelki. Parę lat wstecz miała rude włosy i posiadała kilka kilogramów więcej. Szczególną uwagę zwracają jej papuśne policzki i mocno kobiece kształty.

Metamorfoza El Dursi
Klaudia El Dursi w 2012 roku

Co sądzicie o ogromnej metamorfozie Klaudii? My uważamy, że przeszła jedną z największych metamorfoz, jaką widzieliśmy!

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej