Połącz się z nami

Partner Gabby Petito NIE ŻYJE! Znaleziono ciało Briana! [AKTUALIZACJA]

Gabby Petito z partnerem

News

Partner Gabby Petito NIE ŻYJE! Znaleziono ciało Briana! [AKTUALIZACJA]

Śmierć Gabby Petito poruszyła cały świat. To jedna z najgłośniejszych kryminalnych spraw ostatnich miesięcy. Śledczy poinformowali o znalezieniu kolejnego ciała. To zwłoki partnera Gabby Petito!

Gabby i Brian
Blogerka Gabby Petito z narzeczonym

Gabby Petito nie żyje

Gabby była znaną blogerką, która aktywnie dzieliła się swoim życiem w mediach społecznościowych. Od lat tworzyła związek z Brianem Laundriem, z którym w czerwcu bieżącego roku wybrała się w podróż po parkach narodowych Ameryki.

Wyjazd pary po czasie zaczął budzić sporo podejrzeń. Do sieci wyciekło bowiem nagranie, z którego wynika, że Gabby i Brian zostali zatrzymani przez policję. Przypadkowy świadek wezwał służby z powodu ich kłótni. Ostatecznie funkcjonariusze puścili parę wolno, co jak się później okazało, było ogromnym błędem.

Ostatni post pary pojawił się w sieci dokładnie 25 sierpnia. 5 dni później kontakt z 22-latką się urwał, a Brian 1 września wrócił do domu sam. Rodzice dziewczyny zgłosili jej zaginięcie. 19 września w Parku Narodowym Grand Teton znaleziono zwłoki Gabby Petito, natomiast Brian Laundrie zniknął bez śladu.

Zobacz także: Nagranie z pogrzebu Gabby Petito

Narzeczony Gabby Petito nie żyje!

W toku śledztwa wyszło na jaw, że Gabby została zamordowana. Kontrowersji nie brakuje, a główny podejrzany wciąż nie został zatrzymany.

Zobacz także: Wyniki sekcji zwłok Gabby – podano przyczynę śmierci

Jak się jednak okazuje, do sieci dotarły kolejne informacje, które mogą okazać się absolutnym przełomem w sprawie. Michael McPherson – przedstawicie FBI przekazał w środę, iż odnaleziono kolejne ciało. Szczątki znajdowały się w okolicach rezerwatu Carlton. Ponadto tuż obok znaleziono również plecak oraz notatnik Briana. Śledczy podkreślają, że na ten moment nie potwierdzono tożsamości nieżyjącego. Wciąż trwają czynności związane z rozwiązaniem sprawy.

AKTUALIZACJA

To już pewne, że znalezione szczątki należą do Briana Laundriego. FBI poinformowano, że ustalono to na podstawie uzębienia.

źródło: Instagram Find Gabby Petito, tvn 24

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry