Pogrzeb Gabby Petito! Mamy nagranie z ostatniego pożegnania blogerki

27 września 2021
Przez: : KS

Sprawa blogerki Gabby Petito wstrząsnęła niedawno całym światem. W wyniku poszukiwań dziewczyny, śledczy docierali do coraz to nowych poszlak, a ostatecznie ustalili, brutalna prawdę o jej losie. Jak wyglądał pogrzeb Gabby Petito?

Sprawa Gabby Petito

Od jakiegoś czasu w mediach z dnia na dzień pojawiają się nowe fakty w sprawie młodej blogerki, której poszukiwania trwały od początku września. Gabby wraz ze swoim narzeczonym wybrała się w podróż, którą relacjonowała na swoich social mediach. Niepokój bliskich dziewczyny rozpoczął się w chwili, gdy nie dało się z nią nawiązać kontaktu.

Zobacz także: Odbył się pogrzeb Krzysztofa Kiersznowskiego. Mamy zdjęcia!

Najbliżsi Gabby swoim niepokojem podzielili się z funkcjonariuszami policji, kiedy partner 22-latki Brian Laundrie z wycieczki wrócił sam. Chłopak po wezwaniu na komisariat w celu złożenia zeznań, po wynajęciu adwokata odmówił wyjaśnień, a po kilku dniach zniknął.

Zobacz także: Niepokojące fakty w sprawie Gabby Petito

Śmierć Gabby Petito

19 września świat obiegła smutna informacja, że w jednym z odwiedzonych przez Gabby i Briana parków narodowych znaleziono ciało młodej kobiety. Niedługo później potwierdziło się najgorsze. Identyfikacja zwłok potwierdziła, że niestety jest to Gabby.

Całej sprawie zaginięcia Gabby towarzyszą niepokojące fakty. Pierwszym z nich jest nietypowe zachowanie jej narzeczonego. Najbliżsi dziewczyny powątpiewają również w wiarygodność smsów, które rzekomo wysyłała do nich 22-latka. Policja nie wyklucza także, że udział mogły brać w tym osoby trzecie.

Odnaleziono ciało Gabby Petito
Odbył się pogrzeb Gabby Petito

Pogrzeb Gabby Petito

Pogrzeb 22-letniej blogerki odbył się 26 września 2021 roku w Nowym Jorku. Ze względu na to, że funkcjonariusze FBI nie wydali ciała dziewczyny, rodzina w trakcie pogrzebu wystawiła pusta urnę. W trakcie ceremonii przemowę wygłosił Joseph Petito – ojciec Gabby i jej ojczym Jim Schmidt.

Podczas pogrzebu rodzina Gabby poinformowała, że w przyszłości planuje założyć fundację jej imienia. Jej celem będzie pomoc rodzinom zaginionych dzieci.

Film z ceremonii pogrzebu Gabby Petito poniżej:

Pogrzeb Gabby Petito

Źródło: Instagram Gabby Petito, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej