Połącz się z nami

Partner Lary Gessler topless na Instagramie – to się nazywa wolność!

Partner Lary Gessler topless

Moda i uroda

Partner Lary Gessler topless na Instagramie – to się nazywa wolność!

Partner Lary Gessler topless na Instagramie! Swoim zdjęciem zszokował, a jednocześnie zachwycił swoich obserwujących. Nie zabrakło pozytywnych komentarzy! Zobaczcie!

Piotr Szeląg jest prawnikiem i prowadzi swoją kancelarię w Warszawie. Mężczyzna przez długi czas starał się być z dala od błysku fleszy, jednak związek z tak znaną osobą jak Lara Gessler w końcu przyczynił się do tego, że i Piotr stał się rozpoznawalny. Para od jakiegoś czasu przestała ukrywać swój związek i co ciekawe, pokazują się razem nawet na spotkaniach branżowych.

Co ciekawe, mężczyzna ma nietypowe podejście do małżeństwa. Zobacz: Lara Gessler pozostaje w rzymskim małżeństwie – co to znaczy? Obecnie Piotr wraz z Larą czekają na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka!

Partner Lary Gessler topless na Instagramie!

Partner Lary Gessler – Piotr Szeląg aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje prawie 3 tys. osób. Regularnie zamieszcza na nim zdjęcia ze swojego prywatnego życia jak i fotografie z licznych podróży.

Tym razem mężczyzna opublikował na swoim profilu odważne zdjęcie! Z opisu zdjęcia wynika, że para jest świeżo po przeprowadzce. Świadczą o tym również kartony i skrzynia z rzeczami. W nowym miejscu mężczyzna postanowił zapozować topless!

„W eklektycznym nastroju. Stary bałagan w nowym porządku. 📺” – napisał Piotr w opisie zdjęcia.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy, czytamy:

„Co za radosna twarz! 🌞”

„Ale czaaad!!!! 😍”

„Wolność – świetne 😍🧚🏻‍♀️😇”

Co sądzicie o najnowszym zdjęciu Piotra Szeląga?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry