Ukochana Żory Korolyova dodała poruszający wpis. Nie może się pogodzić ze śmiercią tancerza…

14 stycznia 2022
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Eweliny Bator pojawił się wzruszający wpis z nagraniem. Partnerka Żory Korolyova nie ukrywa, że ciężko pogodzić się jej ze śmiercią partnera, który odszedł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku.

Nie żyje Żora Korolyov

Utalentowany i uwielbiany przez widzów tancerz, który popularność zdobył w programie Taniec z gwiazdami, odszedł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku. Nagła śmierć 34-latka wstrząsnęła osobami, które miały okazję go poznać, jak i widzami tanecznego show. Żora przez wiele osób uważany był za człowieka o złotym sercu, który nigdy nie odmawiał pomocy i zarażał swoim pozytywnym podejście do życia.

Niedługo po śmierci Żory w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat przyczyny zgonu tancerza. Choć początkowo mówiło się, że zmarł z powodu zapalenia mięśnia sercowego, to ostatecznie najbliżsi Korolyova nie potwierdzili tych doniesień. Do tej pory nie podali do informacji publicznej prawdziwej przyczyny jego śmierci.

Pogrzeb tancerza miał miejsce 5 stycznia 2022 roku. Żora Korolyov został pochowany na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Podczas ostatniego pożegnania nie zabrakło najbliższej rodziny, jak i wielu przyjaciół, którzy do tej pory nie mogą się pogodzić z jego odejściem.

Zobacz także: Przemowa Eweliny Bator na pogrzebie Żory Korolyova!

„Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę którą mi dałeś! Do zobaczenia” – napisała po pogrzebie Ewelina Bator, partnerka tancerza.

Teraz Ewelina po raz kolejny postanowiła wspomnieć swojego ukochanego. Na jej profilu w mediach społecznościowych ponownie pojawił się wpis, który pokazuje z jak ogromnym smutkiem się zmaga.

Wpis partnerki Żory Korolyova

Ewelina na swoim Instagramie opublikowała nagranie sprzed lat, na którym tańczy wraz z Żorą. Pod romantycznym filmikiem pojawił się również wzruszający wpis. Partnerka tancerza zaznaczyła, że nadal ciężko jej się pogodzić z tak ogromną stratą. Jak również czytamy, bez zawahania zgodziłaby się jeszcze raz przeżyć te kilka wspólnych lat z ukochanym pomimo tego, że znałaby tragiczne zakończenie ich wspólnej historii.

“Gdyby ktoś mnie zapytał, czy jestem gotowa przeżyć taką miłość, jaką mi dałeś, a później powiedział, jak się zakończy, to wiem, że zgodziłabym się na wszystko, żeby tylko jeszcze raz poczuć to, co czułam przy tobie”

Ewelina Bator i Żora Korolyov.
Wzruszający wpis Eweliny Bator.

Źródło: Instagram Eweliny Bator

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej