Połącz się z nami

Wzruszająca przemowa Eweliny Bator na pogrzebie Żory Korolyova. Chwyta za serca…

Żora Korolyov i Ewelina Bator

Z życia gwiazd

Wzruszająca przemowa Eweliny Bator na pogrzebie Żory Korolyova. Chwyta za serca…

5 stycznia odbyło się ostatnie pożegnanie Żory Korolyova, który odszedł od nas tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Od momentu śmierci jego partnerka Ewelina Bator dzieli się z internautami wzruszającymi wpisami, dzięki którym lepiej poznaliśmy Żorę z tej prywatnej strony. Zobaczcie przemówienie na pogrzebie tancerza.

Śmierć Żory

Końcówka ubiegłego roku przyniosła smutną wiadomość. 21 grudnia media obiegła informacja o śmierci tancerza – Żory Korolyova. Utalentowany i niezwykle lubiany człowiek odszedł w młodym wieku pozostawiając pustkę w sercach wielu ludzi. Śmierć jego przeżyła rodzina, przyjaciele oraz wielu fanów, którzy śledzili jego karierę taneczną.

Żora był ojcem 10-letniej Soni i partnerem Eweliny Bator. Od czasu tej przykrej wiadomości w sieci mogliśmy czytać kilka wpisów ukochanej Żory, która nie mogła pogodzić się ze śmiercią partnera. Ewelina w ciepłych słowach żegnała tancerza przybliżając internautom Żorę z bardziej prywatnej strony.

„Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️” – pisała na Instagramie potwierdzając przykre doniesienia mediów.

Zobacz także: Powód śmierci Żory

View this post on Instagram

A post shared by Ewelina Bator (@ewelina.bator)

Przemówienie podczas pogrzebu

5 stycznia odbyło się ostatnie pożegnanie tancerza. Na pogrzeb Żory przybyli jego najbliżsi, by pożegnać go ten ostatni raz. Ewelina Bator zdecydowała się na wzruszające przemówienie, które zakończyły gromkie brawa dla Żory. Jak podaje Fakt:

„Żora był wyjątkowym dzieckiem. Zawsze, codziennie rano wysyłał wiadomość do rodziców. Życzył im dobrego dnia i mówił, jak bardzo ich kocha. Po śmierci taty, Wieczysława, opiekował się swoją mamą, Mariną z całych sił. Nie było dnia, kiedy nie myślał o córce, Soni, którą zawsze będzie kochał do szaleństwa. W trudnych chwilach spotykaliśmy się i zostaliśmy partnerami oraz najlepszymi przyjaciółmi. Od kiedy Cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy. Zawsze czekała gotowa z cynamonem w salonie. Skradłeś serce całej rodzinie.”

Kontynuując:

„Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na Ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po Tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham Cię- mówiła ukochana zmarłego tancerza.”

Ewelina Bator z ukochanym
Ewelina Bator i Żora Korolyov

Raz jeszcze składamy kondolencje rodzinie i najbliższym Żory.

Zobacz także: Zdjęcia z pogrzebu Żory Korolyova

Źródło: Instagram Eweliny Bator, Fakt

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry