Partnerka Żory Korolyova i Olga Kalicka zamieściły po pogrzebie wzruszające wpisy – chwytają za serce…

6 stycznia 2022
Przez: : MC

5 stycznia odbyła się ceremonia pogrzebowa Żory Korolyova. Na pogrzebie pojawiło się mnóstwo osób, chcących uczestniczyć w ostatniej drodze tancerza. Jeszcze tego samego dnia, partnerka Żory Korolyova oraz Olga Kalicka zamieściły w mediach społecznościowych poruszające wpisy.

View this post on Instagram

A post shared by Ewelina Bator (@ewelina.bator)

Żora Korolyov nie żyje

Utalentowany i uwielbiany przez widzów tancerz Żora Korolyov zmarł 21 grudnia. Niespodziewana i nagła śmierć 34-latka poruszyła serca Polaków. Początkowo media informowały, że rzekomą przyczyną śmierci miało być zapalenie mięśnia sercowego, jednak informacje te okazały się nieprawdziwe. Prokuratura poinformowała natomiast, że wyniki sekcji zwłok są znane, jednak na prośbę rodziny, informacje te nie zostaną przekazane mediom.

„Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię” – napisała na Instagramie partnerka Żory – Ewelina Bator.

Partnerka Żory Koroloyova w poruszającym wpisie

5 stycznia 2022 roku o godzinie 13:30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie odbyła się ceremonia pogrzebowa Żory Korolyova. Tancerz został pochowany na Cmentarzu Północnym.

Zobacz także: Wzruszająca przemowa Eweliny Bator na pogrzebie Żory

Na ceremonii zjawili się tylko najbliżsi i rodzina, ale również mnóstwo gwiazd, które miało okazję współpracować z Żorą, chociażby podczas programu Taniec z Gwiazdami.

Zobacz także: Zdjęcia z pogrzebu Żory Korolyova

Po pogrzebie na Instagramie partnerki Żory Korolyova pojawił się post, który chwyta za serce. Czytamy:

“Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę którą mi dałeś! Do zobaczenia 💔❤️”

Ewelina Bator pożegnała Żorę

Na wpis zdecydowała się również Olga Kalicka, która przyjaźniła się z Żorą. Aktorka w związku ze śmiercią tancerza, postanowiła nagłośnić zbiórkę na leczenie Karola, chorującego na białaczkę.

“Kiedy dziś Cię żegnaliśmy to każdy z nas powiedział „do zobaczenia”. Do zobaczenia w Raju Żorka! ♥️ @ewelina.bator Twoje świadectwo wielkiej miłości jakie dziś dałaś było niezwykle. Jestem. Ty wiesz ♥️ @zorakorolyov miał wielkie serce i nigdy nie odmawiał pomocy. Dziś podczas Ostatniego Pożegnania zostały zebrane pieniądze na leczenie Karola. Zróbmy jak najwiecej dobrego w imię Żory. Niech pamięć o nim trwa jak najdłużej. Zbiórka dla Karola wciąż trwa” – napisała Olga.

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

źródło: Instagram Eweliny Bator, Olgi Kalickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz