Partnerki i żony polskich siatkarzy! Dorównują polskim WAG-s? [ZDJĘCIA]

23 czerwca 2022
Przez: : M.J

Zazwyczaj najgłośniej jest w mediach i prasie o partnerkach piłkarzy nożnych, które dzięki swoim sławnym mężom i partnerom osiągają niemałą popularność. Niemniej jednak partnerki naszych siatkarzy to też piękne kobiety i bez wątpienia dorównują urodą wszystkim WAG-s! Zobaczcie!

Polskie WAG-s mają konkurencję

Przyszedł najwyższy czas, aby w mediach nie tylko pojawiały się partnerki życiowe piłkarzy nożnych. Na temat WAG-s możemy przeczytać całą masę artykułów, a niemal każda z nich u boku znanego męża również osiąga niemały sukces. Jednak jak widzimy, dziewczyny i żony polskich siatkarzy również mają wiele do zaoferowania i bez wątpienia wszystkie to prawdziwe piękności.

ZOBACZ TAKŻE: Czym zajmują się partnerki i żony polskich piłkarzy?

Polscy siatkarze bez wątpienia mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich żon i dziewczyn. Na zdjęciach, które publikują w mediach społecznościowych, możemy bliżej im się przyjrzeć! Poznajcie partnerki naszych siatkarzy Reprezentacji Polski!

ZOBACZ TAKŻE: Bugatti Veyron Cristiano Ronaldo doszczętnie zniszczone!

ZOBACZ TAKŻE: Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet. Poznajcie nasze piękne siatkarki!

Partnerki i żony polskich siatkarzy

Maciej Muzaj i Antonina Zimny

Już jakiś czas temu Maciej dołączył do naszej kadry i jest jednym z zawodników, którzy często pojawiają się na boisku w pierwszej szóstce. Jego dziewczyną jest Antonina Zimny, która zajmuje się modelingiem i bez wątpienia ma do tego idealne warunki. Jak widzimy na profilu siatkarza, Antosia to prawdziwe wsparcie dla Maćka i zawsze może na nią liczyć!

Piotr Nowakowski i Aleksandra Wilczewska

Piotr i Aleksandra stanęli na ślubnym kobiercu w 2015 roku i są szczęśliwymi rodzicami córeczki Oliwii. Są oni idealnym przykładem, że prawdziwą miłość można znaleźć w sieci. Para jest ze sobą od dziesięciu lat.

Wilfredo Leon i Małgorzata Gronkowska-Leon

Wilfredo orzełka na swoją pierś założył podczas Mistrzostw Europy 2019. W 2012 roku zrezygnował z grania dla kadry Kuby i przeprowadził się do naszego kraju. Niedługo później poznał swoją ukochaną Małgorzatę i w 2016 roku wzięli ślub. Obydwoje mówią płynnie po hiszpańsku, co na pewno ułatwiło im początki relacji. Para doczekała się córeczki Natalii oraz syna, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Rodzina Wilfredo Leona.
Wilfredo z żoną i dwójką swoich pociech.

Damian Wojtaszek i Kinga Wojtaszek

Damian i Kinga tworzą naprawdę zgraną parę. Nasz libero doczekał się wraz z żoną uroczego synka, który przyszedł na świat w 2018 roku. 11 czerwca 2021 roku rodzina naszego libero ponownie się powiększyła. Wraz z żoną przywitali na świecie drugiego chłopca! Żona zawsze go wspiera w najważniejszych wydarzeniach sportowych. Była obecna również w Turynie, gdzie nasi siatkarze zdobyli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Świata!

Dawid Konarski i Sabina Rożek

Dawid i Sabina na ślubnym kobiercu stanęli w 2012 roku. Pomimo tego, że od tamtego czasu minęło już wiele lat, oni cały czas są w sobie szaleńczo zakochani. Żona Dawida to prawdziwa blond piękność!

Karol Kłos i Aleksandra Dudzicka

Karol i Ola są małżeństwem od 2017 roku. Na Instagramie możemy znaleźć wiele wspólnych zdjęć pary, a małżonkowie chętnie chwalą się swoim uczuciem w sieci. Nie brakuje fotografii z dalekich podróży, które jak widzimy, są ich pasją. Aleksandra na co dzień jest makijażystką i to właśnie w tym kierunku się spełnia.

Bartek Kurek i Anna Grejman

Pomimo, że Bartka zabrakło na Mistrzostwach Europy 20019, to bez wątpienia jest mocnym filarem naszej Reprezentacji! Bartek od jakiegoś czasu związany jest z siatkarką Anną Grejman. Dziewczyna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. W sierpniu 2020 roku Ania i Bartek powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Żona naszego siatkarza wspiera go nawet podczas najdalszych wyjazdów. Ostatnio małżonkowie razem mieszkali we Włoszech i Japonii.

Anna i Bartosz Kurek.

Michał Kubiak i Monika Kubiak

Małżeństwo ma dwie córeczki Polę i Zoję. Były kapitan naszej drużyny zawsze ma wsparcie w swojej żonie, która bardzo często zasiada na trybunach, aby trzymać kciuki za swojego ukochanego.

Bartosz Kwolek i Maja Klich

Bartek grający na pozycji przyjmującego jest z Mają Klich, która jest siostrą piłkarza Mateusza Klicha. Para aktualnie oczekuje przyjścia na świat dziecka.

Kamil Semeniuk i Kasia

Na Instagramie siatkarza znajdziemy zdjęcia z jego piękną partnerką Kasią. Wyraźnie widać, że jest ona dla niego ogromnym wsparcie.

Mateusz Bieniek i Marta Bieniek

Mateusz i Marta stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 roku. Na profilu siatkarza w mediach społecznościowych znajdziemy sporo zdjęć z jego piękną małżonką.

Kuba Kochanowski i Aleksandra Kołodziejczyk

Kuba i Ola są razem od kilku lat. Na zdjęciach pary widać, że darzą się wielkim uczuciem.

Nasi złoci medaliści z Turynu mają naprawdę wielkie szczęście, mając u boku tak piękne kobiety, które zawsze wesprą ich w tych gorszych momentach. Bez wątpienia są one dla nich bardzo ważne również w chwilach, kiedy mogą dzielić się wspólnie sukcesami i ogromną radością!

A Wam, jak się podobają partnerki polskich siatkarzy? Dorównują polskim WAG-s?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej