Paula Tumala w zjawiskowej stylizacji podczas wywiadu w „Dzień dobry TVN”. WOW!

25 stycznia 2022
Przez: : K.M.

Paula Tumala niedawno udzieliła wywiadów w jednym z programów śniadaniowych, gdzie zdradziła, że zastanawia się nad kolejną operacją biustu. Czy to dobry pomysł?

Tumala zdecydowała się na operację

Paula Tumala popularność zdobyła w teledysku Cleo Donatana, gdzie wcieliła się w jedną ze Słowianek. Celebrytka niedawno zdecydowała się na zmianę swojego życia i bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a także jest mamą na pełen etat swoich dwuletnich bliźniaczek – Nadii i Anastazji. Kolejnym etapem dojrzałości pięknej Pauli jest fakt, że potrafi rozmawiać o swojej operacji powiększenia biustu. Kiedyś nie zważała na konsekwencje swojej decyzji i dziś ich żałuję. Kobieta miała do wyboru trzy rozmiary implantów i mimo ostrzeżeń chirurga wybrała te największe. Dziś gwiazda cierpi z powodu straszliwego bólu kręgosłupa i zastanawia się nad zmniejszeniem implantów. Na razie jednak obawia się bólu, jaki doznała przy pierwszej operacji. To wszystko Paula zdradziła w poniedziałkowym wydaniu Dzień dobry TVN.

Zobacz także: Paula Tumala pokazała fanom pokoik dla swoich córeczek

Paula Tumala w luksusowej kreacji

Podczas jednego z odcinków telewizji śniadaniowej Paula zaprezentowała się w niezwykłej stylizacji od luksusowej marki Nina Basco. Gwiazda wybrała koszulę z ozdobnymi bufkami przy rękawach i złotymi guzikami przy mankietach. Bluzka wykonana została z wysokiej jakości tkanin w kolorze beżowym z czarnym logiem marki na całej powierzchni i zielonymi wstawkami. Cena tej modowej perełki wynosi 390 złotych. Paula do koszuli dołączyła zielone spodnie z wysokim stanem i mocno rozszerzaną nogawką. Pas spodni również został ozdobiony złotymi guzikami. Paula wygląda niesamowicie!

Paula Tumala podczas wywiadu w Dzień dobry TVN
Paula Tumala w zjawiskowej kreacji od marki Nina Basco

A Wam jak podoba się najnowsza stylizacja Pauli podczas jednego z odcinków Dzień dobry TVN? My nie potrafimy oderwać od niej wzroku.

Źródło: Instagram Pauli Tumali

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej