Połącz się z nami

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: [wiek, dzieci, rozstanie]

Opisy gwiazd

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: [wiek, dzieci, rozstanie]

Paulina Smaszcz-Kurzajewska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która ma liczne grono fanów. Niewątpliwie, interesują się oni jej życiem. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zajdą w nim wielkie zmiany. Sprawdźmy, co jeszcze wiadomo na je temat!

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@paulinasmaszczkurzajewska)

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: wiek

Kobieta urodziła się 8 lutego 1983 roku. Pochodzi z Poznania. Studiowała socjologię, a także polonistykę. Oprócz tego, że jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną zajmuje się pracą na rzecz kobiet i wykładaniem na uniwersytetach oraz warsztatach. Karierę zawodową zaczynała jako pracownik PZU S.A. Następnie pracowała dla firm takich jak Red Bull, Orange i Microsoft. Natomiast z telewizji możemy kojarzyć ją ze stacji TVP1, TVP2, TVN Style i Wizja Sport. Co więcej, jest autorką książki Mama i tata to my.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: mąż

Jej mąż również pracuje w branży telewizyjnej. Ich ślub miał miejsce w 1996 roku. Maciej Kurzajewski to także dziennikarz i prezenter. Od wielu lat prowadzi programy oraz studia związane z tematyką sportową. Ich małżeństwo było uznawane, jako jedno z najlepszych w polskim show biznesie.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: dzieci

Pierwsze dziecko Kurzajewskich pojawiło się na świcie rok po ich ślubie. Syn Franek przyszedł na świat w 1997 roku. Obecnie studiuje za granicą. Drugi potomek Julian urodził się w 2006 roku, a więc na chwilę obecną ma dopiero 13 lat.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: rozwód

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje na temat rozstania pary. Według ich doniesień już od kilku miesięcy przeżywają kryzys, który ma zakończyć się rozwodem. Podobno, wszystkie formalności mają być wypełnione szybko i bez zbędnych nieporozumień.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Instagram

Prezenterka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paulinasmaszczkurzajewska. Jej aktywność śledzi 37 tysięcy internautów. Na jej koncie znajdziemy zdjęcia z różnych eventów oraz cytaty.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez(@paulinasmaszczkurzajewska)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry