Paulina Sykut-Jeżyna w doskonałej kreacji za kilka tysięcy. Musicie to zobaczyć!

3 grudnia 2023
Przez: : K.M.

Paulina Sykut-Jeżyna zawsze wie jakie trendy panują w świecie mody. Co tym razem zagościło w szafie pięknej dziennikarki? Zobaczcie sami.

Styl w wydaniu Pauliny Sykut-Jeżyny

Wiele osób zgodzi się z nami, że Paulina Sykut-Jeżyna należy do grona najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Jej stylizacje zawsze wpisują się w najnowsze trendy i nie ma mowy u niej o modowej wpadce. Dziennikarka uwielbia bawić się modą i łączyć różne style, a w jej szafie znajdziemy nie tylko ubrania, buty i akcesoria luksusowych marek, ale także te z popularnych sieciówek. Do jej ulubionych marek należą między innymi: BIZUU, Philipp Plein, Tatuum, HEGOS, Mia Warsaw, Talya i wiele wiele innych. Niezwykle stylizacje Pauliny możemy podziwiać w znanych czasopismach, telewizji, na najważniejszych eventach czy na portalu Instagram. Znajdziemy ją tam pod nazwą @paulinasykutjezyna.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna w ciąży! Dziennikarka wyznała prawdę

Droga i modna kreacja Sykut

Niedawno w Warszawie odbył się niezwykły pokaz projektantów z duetu MMC, nie mogło zabraknąć tam najpiękniejszych gwiazd i ich świetnych stylizacji. Paulina Sykut-Jeżyna z tej okazji postawiła na komplet od luksusowej marki BIZUU. Do kompletu należą spodnie z rozszerzanymi nogawkami i wysokim stanem oraz bluzka z asymetrycznym kołnierzem wszytym w dekolt karo. Garnitur wykonany został z najlepszej jakości tkanin w kolorze czarnym w drobne pionowe paski. Spodnie i bluzkę kupimy w cenie 899 złotych. Stylizację dziennikarki dopełniła torebka marki Mandel z wypinanymi rączkami, z możliwością przewiązania na skórzanych sznurkach. Torebka wykonana została z naturalnej, włoskiej skóry w kolorze czarnym i z doskonałą precyzją. Jej cena wynosi 1100 złotych! Ta stylizacja to prawdziwy SZTOS, zobaczcie sami.

Czy Wam również przypadła do gustu stylizacja Pauliny? My nie potrafimy wyjść z zachwytu!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej