Połącz się z nami

„Piękni i Młodzi” Magdalena pokazała partnera!

Z życia gwiazd

„Piękni i Młodzi” Magdalena pokazała partnera!

„Piękni i Młodzi” Magdalena pokazała partnera! Magdalena Narożny w końcu pokazała swojego nowego partnera – Krzysztofa. Zobaczcie jak prezentuje się nowa miłość Magdaleny.

Pewien czas temu informowaliśmy Was o tym, że „Piękni i Młodzi” długo nie próżnowali po rozwodzie. Dosłownie miesiąc po rozprawie sądowej Magdalena i Dawid znaleźli sobie nowe, drugie połówki. Dawid dość odważnie podszedł do tematu i od razu pokazał nową kobietę, Magdalena z wielką dozą ostrożności przyznała, że ktoś jest obecny w jej życiu, jednakże nie pochwaliła się zdjęciem mężczyzny. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Mieliśmy wtedy dla Was również dobrą wiadomość-pomimo rozwodu „Piękni i Młodzi” nie zamierzali przekreślać swojej kariery. Jak wspomina „RMF.FM” Narożni na swoim oficjalnym profilu grupy dodali oświadczenie:

„Witajcie, Długo czekaliśmy z tą informacją… ale męczą nas ciągłe pytania… Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym… Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość! I prosimy, nie oceniajcie nas 🙂 Dawid i Madzia”

Choć Magdalena początkowo milczała, w końcu postanowiła pochwalić się nowym partnerem. Na swój profil, na Instagramie gwiazda dodała zdjęcie z wesele, jak podejrzewamy przyjaciół. Piękna i wystrojona Magdalena zwraca na siebie uwagę, jednakże oczy wszystkich skierowały się w stronę nowego partnera gwiazdy.

„Piękni i Młodzi” Magdalena pokazała partnera!

Przystojny Krzysztof to zapewne ten sam mężczyzna, którego ostatnio trzymała za rękę Magda na brzegu morza (wnioskujemy to po tatuażu na ręku mężczyzny, który możecie zobaczyć na jego prywatnym profilu!)

Widać, że Magdalena kwitnie w oczach dzięki nowej miłości.
Życzymy dużo miłości i wytrwałości Magdzie i Krzysztofowi!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry