„Pierwsza miłość”: Kiedy nowe odcinki? Pojawią się nowe twarze. Wielki powrót gwiazdy

28 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Już za kilka dni na ekranach pojawią się premierowe odcinki serialu Pierwsza miłość. W produkcji, którą od lat oglądać można na antenie Polsatu, pojawią się nowe postaci, ale szukaje się także powrót znanej widzom gwiazdy.

Pierwsza miłość

Pierwszy odcinek serialu Pierwsza miłość wyemitowany został w telewizji Polsat w listopadzie 2004 roku. Produkcja opowiadająca o losach Marysi Radosz, która opuszcza rodzinną wieś Wadlewo i przeprowadza się do Wrocławia, w krótkim czasie podbiła serca widzów.

Od premiery pierwszego odcinka Pierwszej miłości minęło już kilkanaście lat. W produkcji pojawiło się wiele nowych wątków i aktorów, a swoją przygodę z serialem zakończyło wiele gwiazd. Bez wątpienia najbardziej znanymi aktorami, którzy rozpoczęli współpracę z serialem są m.in. Aneta Zając – serialowa Marysia, Aleksandra Ziemkiewicz – Kinga, Łukasz Płoszajski – Artur, Anna Ilczuk – Emilka, a także Edyta Herbuś – Sylwia czy Ewa Skibicka – Teresa.

Fani Pierwszej miłości nie mogą doczekać się nowych odcinków serialu. Po przerwie wakacyjnej produkcja powróci na ekrany. Premiera 17 sezonu Pierwszej miłości zaplanowana jest już na 30 sierpnia, a odcinki jak dotąd oglądać będzie można od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

Nowe wątki w Pierwszej miłości

Poza dobrze znanymi i lubianymi przez fanów serialu gwiazdami, do obsady Pierwszej miłości dołączą nowi aktorzy – Kamilla Baar, Sylwia Nowak i uczestniczka najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Klara Williams.

Po wielu latach do serialu powróci także Magdalena Górska. Aktorka grała w Pierwszej miłości postać Eweliny, która porzuciła przed ołtarzem zakochanego w niej Bartka, w którego rolę od 2005 roku wciela się Rafał Kwietniewski.

Zobacz także: Kim jest Klara Williams?

Czekacie na nowe odcinki Pierwszej miłości?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej