Połącz się z nami

Piotr Stramowski: [wiek, żona, filmy, Bad Boy, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Stramowski: [wiek, żona, filmy, Bad Boy, Instagram]

Piotr Stramowski to aktor, który niewątpliwie cieszy się dużą sympatią zwłaszcza wśród żeńskiej części widowni. Nie ma się co dziwić, ponieważ należy do grona najprzystojniejszych polskich artystów. Mimo, że jest bardzo popularny, ceni sobie prywatność. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Piotr Stramowski: wiek

Mężczyzna pochodzi z Warszawy, a urodził się 17 września 1987 roku. W związku z tym, ma 32 lata. Jest aktorem nie tylko telewizyjnym i filmowym, ale również występuje w spektaklach teatralnych. Mimo, że jako nastolatek chciał zostać fizykiem lub archeologiem, ostatecznie miłość do kina zwyciężyła. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Piotr Stramowski: żona

Od 2013 roku jest związany z również aktorką Katarzyną Warnke. Mimo, że kobieta jest starsza od niego o 10 lat, nie stanęło im to na drodze wielkiej miłości, która zaczęła się na planie jednego z filmów, w którym grali główne role. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2016 roku, a cała ceremonia utrzymana była w tajemnicy. Niedawno na świcie przywitali pierwsze dziecko. Jednakże, do tej pory nie zdradzili płci potomka.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@piotrstramowski_official)

Piotr Stramowski: filmy

Dużą popularność zyskał dzięki roli w filmie Patryka Vegi Pitbull. Oprócz tego, zagrał również w W spirali, Po prostu przyjaźń, Botoks oraz Kobiety Mafii. Telewidzowie mieli okazję oglądać go również w serialach. Między innymi były to Na dobre i na złe, Na noże, Żmijowisko i Ultraviolet.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przezi (@piotrstramowski_official)

Piotr Stramowski: Bad Boy

Bad Boy to najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi, do którego również zaangażował Stramowskiego. Mimo, że gra tam jedną z drugoplanowych ról, niewątpliwie będzie ona bardzo charakterystyczna i zapadnie widzom w pamięć. Bad Boy swoją premierę będzie miał 21 lutego 2020 roku! Wybieracie się do kina?

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@piotrstramowski_official)

Piotr Stramowski: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @piotrstramowski_official, gdzie jego aktywność śledzi ponad 154 tysiące użytkowników. To właśnie tam pokazuje jak spędza wolny czas oraz dzieli się informacjami o najnowszych rolach, w jakich będziemy mogli go zobaczyć.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@piotrstramowski_official)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry