Pisarek skomentowała skandal z Dominikiem z „Top Model”! Stanęła w jego obronie?!

2 grudnia 2020
Przez: : M.J

Karolina Pisarek skomentowała skandal z Dominikiem D’Angelica, o którym było tak głośno dzień przed finałem programu „Top Model”. Modelka jasno dała do zrozumienia, że nie chce wydawać osądu w tej sprawie. Zdradziła również, jakie ma zdanie na temat niedoszłego finalisty programy „Top Model”! Zobaczcie!

Tuż przed samym finałem programu „Top Model” media rozgrzała informacja na temat przeszłości jednego z finalistów. Okazało się, że Dominic D’Angelica miał w przeszłości spore problemy z prawem. Wówczas mieszkał w Stanach Zjednoczonych i miał tam zostać skazany za stosunek, z osobą poniżej 16 r.ż. Nie da się ukryć, że ta wiadomość odbiła się szerokim echem w mediach.

Zobaczcie: PILNE: Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!

Dominic dzień przed finałem został usunięty z programu. Co więcej, produkcja pozbyła się jego wizerunku ze wszystkich materiałów promujących program. Podczas finału, który odbył się na żywo, pojawiło się również oświadczenie stacji, w którym produkcja przeprosiła widzów programu. Sam Dominic w krótkim oświadczeniu odniósł się do wszelkich artykułów na jego temat, pisząc, że jest niewinny.

Zobaczcie: Dominic zabrał głos po skandalu w „Top Model”! Co ma na swoją obronę?

Jak do tej pory żadna z osób związanych z programem „Top Model” nie skomentowała tej sprawy i jedynie Karolina Pisarek w jednym wywiadzie dała jasno do zrozumienia, co na ten temat myśli! Zobaczcie!

Pisarek skomentowała skandal z Dominikiem z „Top Model”!

Modelka w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb post już na wstępie zaznaczyła, że dla niej Dominic był bardzo ciepłą osobą, która wnosiła wiele ożywienia w programie:

„Ja poznałam Dominica jako ciepłą osobę. Pamiętam, zawsze na planie wszystkich rozkręcał i zawsze jak wchodziła kamera, on wiedział co robić. Czuł się przy tym dobrze. Wszyscy na planie go polubili, bo on po prostu jest ciepłym człowiekiem”.

Karolina jasno dała do zrozumienia, że po tym wszystkim, co wydarzyło się w mediach, nie chce się wypowiadać w sprawie niedoszłego finalisty show:

„O to należy zapytać Dominica, żeby się wypowiedział. Ja nie mam pojęcia, jaka jest prawda, nie mogę się wypowiadać w czyimś temacie, jeśli nie znam szczegółów. Widziałam, co się dzieje w mediach. Ale żeby oceniać, czy wypowiadać, to nawet mi nie wypada, bo po prostu nie wiem”.

Nie da się ukryć, że cała afera związana z Amerykaninem tak szybko, jak się zaczęła, nagle ucichła. Pisarek przyznała, że jest to temat tabu, który jest dotkliwy i nie nam oceniać postawę Dominica tylko przez to, co przeczytało się w mediach:

„To był i to będzie temat tabu, dlatego, że jeżeli coś nie dotyczy nas, albo nie mamy za bardzo pojęcia, co tam się wydarzyło, tym bardziej że jest to dość dotkliwy temat. Nie sądzę, aby ktoś miał czelność się wypowiadać. Ja nie będę kogoś oceniać poprzez pryzmat wszystkiego, co jest dookoła. Trzeba zapytać Dominika, jak się z tym czuję i jaka jest sytuacja”.

Podzielacie zdanie Karoliny?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej