Plejada gwiazd w filmie “Jak pokochałam gangstera”! Nie przegapcie premiery!

3 stycznia 2022
Przez: : MC

Już niebawem będzie miała miejsce premiera nowego hitu Netflixa, czyli film Jak pokochałam gangstera. Opublikowany zwiastun rozbudza ciekawość i trzeba przyznać, że szykuje się mocne kino. Kiedy premiera?

Jak pokochałam gangstera

Jak pokochałam gangstera to nowy film Netfliksa, będąca kontynuacją Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Dalsza część produkcji Macieja Kawulskiego już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie da się ukryć, że z pewnością przyciągnie przed ekrany tłumy.

Film skupia się na życiu Nikodema – gangstera, którego przygody wprowadzają w osłupienie, zaciekawienie, a jednocześnie przyprawiają o dreszcze.

„Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia… jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, a jego historia pokazuje jak walczyć o siebie i ile trzeba poświęcić, żeby móc sobą pozostać” – czytamy o filmie w serwisie filmweb.pl

Premiera filmu odbędzie się już 5 stycznia.

Szczegóły filmu

W obsadzie filmu pojawią się takie gwiazdy jak Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski czy Dawid Ogrodnik. Ponadto na ekranie zobaczymy również Julię Wieniawę oraz Antka Królikowskiego, a to połączenie budzi u przyszłych widzów filmu spore emocje.

Co więcej, w Jak pokochałam gangstera zagrał również jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych – Mateusz Borek.

Zobacz także: Oburzony Mateusz Borek o odejściu Sousy

Borek opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Antkiem Królikowskim, Andrzejem Janiszem i Tomaszem Włosokiem.

“Zaliczyliśmy tam mały epizodzik z redaktorem Andrzejem Janiszem 🎤🎤 Przyznaję się bez bicia. Nie widziałem jeszcze całości, zaledwie kilka scen. 5 stycznia obejrzymy to razem. Czuję, że to będzie petarda. Bo nawet Maciek jest z tego filmu zadowolony, a Kawul naprawdę rzadko bywa zadowolony” – napisał w poście Mateusz Borek.

Podobne zdjęcie ukazało się również na profilu Antoniego Królikowskiego, który także zapowiedział premierę filmu i zachęcił wszystkich do oglądania.

Mateusz Borek zagrał w filmie

Pod postem Antka nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy wręcz nie mogą doczekać się premiery filmu.

“Obejrze, koniecznie! 😎”

“Ciekawa jestem tego filmu🙃”

” Ja już odliczam niecierpliwie” – czytamy w komentarzach.

Ponadto w serwisie YouTube pojawił się oficjalny zwiastun filmu. Możecie go zobaczyć poniżej.

Planujecie obejrzeć Jak pokochałam gangstera?

źródło: Instagram Antka Królikowskiego, Mateusza Borka, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz