Oburzony Mateusz Borek grzmi w sieci po odejściu Paulo Sousy. „Chłopie, Ty się zastanów. Okłamałeś 40 mln Polaków”

27 grudnia 2021
Przez: : M.J

W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy po raz pierwszy zobaczyć tak wzburzonego Mateusza Borka. Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych nie ukrywa, że jest mocno zawiedziony decyzją byłego już selekcjonera reprezentacji Polski. Dziennikarz na temat Paulo Sousy powiedział kilka bardzo gorzkich słów.

Paulo Sousa zrezygnował z funkcji trenera reprezentacji Polski

Informacja na temat odejścia selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej zaskoczyła kibiców tej dyscypliny sportu. Portugalczyk nie na długo zagrzał miejsce w roli trenera. Choć jeszcze 14 grudnia podczas spotkania z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą, snuł plany odnośnie do nadchodzących baraży polskiej drużyny, to niespodziewanie kilka dni później okazało się, że Paulo Sousa nie ma wcale zamiaru być trenerem piłkarzy.

Zobacz także: Sousa zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Polski!

Paulo Sousa.
Paulo Sousa prowadził Reprezentację Polski od 21 stycznia 2021 roku.

Paulo Sousa wyjeżdża do Brazylii trenować drużynę Rio de Janeiro. Wiadomość na temat tak kontrowersyjnej decyzji trenera nie uszła uwadze Mateusza Borka. Dziennikarz, który obecnie przebywa na wakacjach, nagrał kilka gorzkich słów. Jak możemy usłyszeć, jego zdaniem Paulo Sousa sprzedał Polaków kilkanaście tygodni przed decydującymi rozgrywkami na Mundial.

Mateusz Borek gorzko o odejściu Paula Sousy

W sieci pojawiło się nagranie, na którym wzburzony dziennikarz nie ukrywa, iż jest zawiedziony postawą byłego już trenera.

“Powiedzieć, że jestem zdziwiony lub zły, to nic nie powiedzieć. Jestem po prostu zdegustowany i zmiażdżony decyzją Paulo Sousy.”

Dalej jest już dużo ostrzej. Borek zarzucił Sousie, że zależało mu jedynie na pieniądzach.

Zobacz także: Jak wygląda żona Mateusza Borka? To istna piękność!

“Chłopie, Ty się zastanów. Okłamałeś 40 mln Polaków. Ludzi, którzy przychodzili na stadion i wydawali ostatnie pieniądze, żeby kupić bilet na mecz kadry. Niech Cię Cezary Kulesza ciśnie w sądach, FIFIE, UEFIE i niech wydębi od Ciebie jak najwięcej kasy […] Gdybyś miał nieco charakteru, to oddałbyś połowę tych pieniędzy, żeby wybudować boiska w Polsce. Jak masz trochę jaj, to oddaj. No ale Ty nie oddasz, bo Wy, Portugalczycy, jesteście kupcami. Wy kupczycie piłką w Europie”

Jak również słyszymy, Paulo Sousa nie miał poszanowania dla polskiej flagi, czy postaci Jana Pawła II. Na koniec dziennikarz wprost kazał spakować się selekcjonerowi i wyjeżdżać do Brazylii:

“Liczy się tylko cash, cash, cash, siano, siano, siano. Nie Polska, nie biało-czerwona na maszcie, nie 40 milionów ludzi, nie Jan Paweł II. Kasa. Pakuj się! Wyjazd do Brazylii!” – całe nagranie Mateusza Borka zobaczycie poniżej.

Podpisujecie się pod wypowiedzią Mateusza Borka?

Źródło: Instagram Mateusza Borka / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej