Śmierć Gabby Petito – na jaw wyszły kolejne niepokojące fakty w sprawie!

23 września 2021
Przez: : MC

Zaginięcie, a następnie informacja o śmierci Gabby Petito poruszyła niemalże cały świat. Na jaw zaczęły wychodzić kolejne, niepokojące informacje dotyczące sprawy.

Gabby Petito z narzeczonym

Sprawa Gabby

Media z całego świata od kilku tygodni śledzą sprawę znanej blogerki Gabby Petito. Przypomnijmy, że 22-latka razem z narzeczonym Brianem Laundriem wybrała się w podróż po parkach narodowych Ameryki. Swoją wyprawę rozpoczęli już w czerwcu i regularnie relacjonowali ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatni post pary pojawił się w sieci dokładnie 25 sierpnia. 5 dni później kontakt z 22-latką się urwał, a Brian 1 września wrócił do domu sam.

Zobacz także: Przełom w sprawie Gabby Petito!

Rodzice Gabby zgłosili zaginięcie córki na policję i rozpoczęły się intensywne poszukiwania. Brian wezwany na komendę odmówił składania zeznań, wynajął adwokata, a następnie zniknął bez śladu.

Zobacz także: Nagranie z pogrzebu Gabby Petito!

19 września w Parku Narodowym Grand Teton znaleziono zwłoki młodej kobiety. Niestety potwierdził się najgorszy ze scenariuszy.

„Znalezione w Parku Narodowym Grand Teton ciało młodej kobiety to zwłoki Gabby Petito. Trwają poszukiwania jej partnera Briana Laundrie, który razem z nią podróżował po Stanach Zjednoczonych. We wrześniu wrócił sam do domu na Florydzie i odmówił rozmowy z policją” – poinformowało Federalne Biuro Śledcze.

Ponadto śledczy dodali, że 22-latka padła ofiarą morderstwa. W dalszym ciągu trwają poszukiwania Briana. Ponadto rodzice Gabby twierdzą, że jeszcze 27 sierpnia otrzymywali SMS-y od córki, jednak nie są przekonani, że to ona rzeczywiście je pisała.

Zobacz także: Wyciekł SMS-y Gabby, pisane do mamy

https://www.instagram.com/p/CUJ0cGKLAew/

Nowe fakty w sprawie Gabby Petito

Nie milkną kolejne doniesienia w sprawie Gabby. Głos w sprawie zabrała tym razem Melissa Hulls – strażniczka, która otrzymała telefon od zaniepokojonego mężczyzny, wzywającego pomoc do kłócących się Gabby i Briana. Kobieta w rozmowie z Desert News wyznała, że miała spore obawy co do bezpieczeństwa ich relacji.

Prosiłam ją, aby ponownie oceniła swoją relację z partnerem. Zapytałam również o to, czy jest szczęśliwa w związku z Brianem. Prawdę mówiąc, to była dla niej szansa na znalezienie innej ścieżki, na dokonanie zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie byłam wobec niej bardziej szczera niż powinnam” – powiedziała Melissa Hulls.

źródło: Desert News, plotek.pl, Instagram Crimes & Cocktails

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej