Połącz się z nami

Pogrzeb gwiazdy „M jak miłość” będzie niezwykły… Żałobnicy w wyjątkowy sposób pożegnają Judytę Turan

nie zyje giwazda ma jak miłosc

News

Pogrzeb gwiazdy „M jak miłość” będzie niezwykły… Żałobnicy w wyjątkowy sposób pożegnają Judytę Turan

Nie żyje Judyta Turan. 12 lutego, Aktorka zmarła w wieku 37 lat. Pogrzeb gwiazdy „M jak Miłość” będzie niezwykły. Żałobnicy w wyjątkowy sposób pożegnają Judytę Turan.

Judyta Turan znana była widzów z seriali telewizyjnych m.in. „M jak Miłość”, „Klan”, „Motyw”, czy „Diagnoza”. Oprócz tego grywała również na deskach teatru.

Aktorka od pewnego czasu zmagała się z nowotworem. Dwa lata temu zdiagnozowano u niej śmiertelną chorobę. Judyta zorganizowała zbiórkę na leczenie i opeację w Niemczech:

„Decyzję o leczeniu i operacji w Niemczech podjęłam ze względu na ogromne doświadczenie w walce z nowotworami. Tu mam szansę, że będę żyć! W Niemczech wykorzystuje się najnowsze i najskuteczniejsze na świecie metody. Bardzo ubolewam, że Polsce takich możliwości jeszcze nie mamy”

Nie żyje Judyta Turan

Niestety, w wieku 37 lat Judyta Turan zmarła 12 lutego, o czym poinformował Związek Artystów Scen Polskich:

„Odeszła Judyta Turan. Urocza, serdeczna, życzliwa, pogodna. Piękny Człowiek. Nie poddawała się, mimo nierównej walki, którą toczyła od lat. Ale przeciwnik okazał się silniejszy. Żegnaj, Judy!” – napisał Związek Artystów Scen Polskich

Pogrzeb gwiazdy „M jak miłość” będzie niezwykły…

Media informują o ostatnim pożegnaniu aktorki. Pogrzeb gwiazdy „M jak Miłość” ma się odbyć 4 marca i ma być dość nietypowy. Żałobnicy w tym dniu mają ubrać się na kolorowo, a wieczorem zapalone ma zostać ognisko. Turan zostanie pochowana na Cmentarzu na Powązkach.

„4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością. Wspomnienia możecie napisać na owych wstążkach lub po prostu wypełnić nimi powietrze.” – czytam na Facebooku organizatorów pochówku.

Natomiast ognisko rozpalone zostanie na plaży Poniatówka przy moście Poniatowskiego:

„Tego samego dnia o godz. 19:00 rozpalimy ogniska na plaży Poniatówka przy Moście Poniatowskiego (strona praska). Poprzez ogień i popiół połączymy się z Judy i uśmiechniemy się w stronę gwiazd. Weźcie ze sobą drewno, rozpałkę, koce, ciepłe ubrania, dobre wino i miłość, którą zawsze obdarzała nas Judy. Pamiętajcie o reżimie sanitarnym, maskach i bezpiecznej odległości. Ze względu na zmieniające się regulacje prawne w zakresie organizacji pogrzebów, warunki udziału w uroczystościach mogą ulec zmianie”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry