Poród Przybysz lada chwila? Jej post nie pozostawia złudzeń!

16 lutego 2021
Przez: : J.J

Sylwia i Janek tworzą szczęśliwą rodzinę wraz z córeczką Polą. Jak powszechnie wiadomo młodzi rodzice oczekują przyjścia na świat swojej drugiej pociechy. Kiedy to nastąpi? Najnowszy post artystki zdradza, że szczęśliwe rozwiązanie tuż tuż! Poród Przybysz lada chwila?

Sylwia kariera i życie rodzinne

Sylwia Przybysz tworzy bardzo udany związek wraz z Jankiem Dąbrowskim. Owocem ich miłości jest córeczka o imieniu Pola. Dziewczynka przyszła na świat 14 stycznia 2020 roku. W mediach społecznościowych zarówno na profilu Sylwii, jak i Janka znajdziecie liczne zdjęcia, na których pokazują swoje rodzinne życie.

W listopadzie ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że rodzina Sylwii i Janka powiększy się. Piosenkarka ogłosiła swoją ciążę za pomocą mediów społecznościowych. Od tego czasu byliśmy świadkami licznych zdjęć, na których eksponuje ciążowe krągłości.

To nie koniec nowości w życiu piosenkarki i jej ukochanego. Wraz z końcem roku Janek oświadczył się swojej Sylwii a pierścionkiem pochwalili się w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Pierścionek Sylwii Przybysz

Poród Przybysz lada chwila?

Para długo utrzymywała w tajemnicy jakiej płci będzie ich drugie dziecko. W końcu zdecydowali się oni nagrać filmik, który udostępnili na swoim kanale na Youtubie, a w którym zdradzili, że przywitają na świecie córeczkę:

„Emocje sięgają zenitu (…)zaraz się przekonamy czy to chłopczyk czy dziewczynka – boy or girl.” – relacjonowali na swoim nagraniu.

Teraz Sylwia udostępniła na swoim kanale na Youtubie nowy filmik, w którym zaprezentowała swoim fanom zawartość torby, którą spakowała do szpitala.

„Na moim kanale właśnie pojawił się nowy film! Film, który bardzo chciałam nagrać i o który bardzo prosiliście 💕link w opisie profilu 🤰🏻💕”

To oznacza, że Sylwia i Janek lada chwile wyruszą do szpitala, gdzie powitają swoją drugą córeczkę. Choć artystka nie zdradziła kiedy to nastąpi jesteśmy pewni, że od szczęśliwego rozwiązania dzieli ją zaledwie kilka dni…

Czekacie na szczęśliwe rozwiązanie Sylwii?

Źródło: Instagram Sylwii Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej