Połącz się z nami

Post Lewandowskiej wywołał poruszenie! Jest w trzeciej ciąży? Teraz już wszystko jasne!

Post Lewandowskiej wywołał poruszenie

Z życia gwiazd

Post Lewandowskiej wywołał poruszenie! Jest w trzeciej ciąży? Teraz już wszystko jasne!

Post Lewandowskiej wywołał poruszenie w sieci, kiedy na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym internauci dostrzegli jeden szczegół. Świąteczna skarpeta wisząca na półce pod telewizorem ma na sobie tajemniczy napis… Czy to oznacza, że już niebawem rodzina Lewandowskich ponownie się powiększy? Zobaczcie, co zaciekawiło tak internautów!

Ania i Robert Lewandowscy mogą śmiało o sobie powiedzieć, że są power couple. Obydwoje osiągają kolejne sukcesy w życiu zawodowym, nie zapominając przy tym o rodzinie, która bez wątpienia jest dla nich najważniejsza. Ania od lat jest ogromnym wsparciem dla swojego męża, który dzięki temu może spełniać się na boisku i zdobywać kolejne trofea. Lewy ostatnio jako pierwszy Polak w historii został uznany za najlepszego piłkarza na świecie!

Zobaczcie również: Początki kariery Roberta Lewandowskiego nie były usłane różami! Zobaczcie, komu zadedykował nagrodę!

Nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia bez wątpienia pozwoli Lewandowskim nieco zwolnić i poświęcić się całkowicie najbliższym. Ania i Robert tegoroczne święta spędzą w Polsce, gdzie już od jakiegoś czasu przebywa Ania.

Lewa uwielbia przystrajać dom w tym czasie, a zdjęciami niejednokrotnie dzieliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Świąteczne drzewko Lewandowskiej, zarówno w Polsce, jak i w domu w Monachium jest imponujące. Jednak to nie choinka Lewandowskich stała się tematem pojawiających się ponownie plotek, na temat powiększenia się ich rodziny, ale świąteczna skarpeta! Zobaczcie, co było na niej napisane!

Post Lewandowskiej wywołał poruszenie!

W sobotę Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił, że nie bez powodu został najlepszym piłkarzem na świecie. Polski napastnik po raz kolejny uratował swój zespół przed porażką, strzelając dwie bramki w meczu Bayern Monachium- Bayern Leverkusen. Wówczas na Instagramie Lewej pojawiło się nagranie po bramce Lewego, a pod telewizorem możemy zobaczyć świąteczne skarpety. O ile na jednej widnieje napis Klara (pierwsza córka Lewandowskich), to na skarpecie obok widzimy napis:

„Coming soon (Wkrótce…)”

Post Lewandowskiej wywołał poruszenie

Nie da się ukryć, że jest to dość zastanawiające, bo trenerka nie bez powodu wrzuciłaby takie nagranie na swój profil. Okazuje się jednak, że prawda może być nieco inna od tej, że Ania i Robert spodziewają się trzeciego potomka.

Po pewnym czasie sama Lewandowska odniosła się do tajemniczej skarpety, która wisi u niej w domu. Okazuje się, że świąteczne skarpety są z zeszłego roku i ta z napisem „Coming soon” należy do Laury, jej najmłodszej córeczki!

Źródło: Instagram

Nie da się ukryć, że już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat powiększenia się rodziny Lewandowskich. Niemniej jednak na dobre wieści musimy jeszcze poczekać. Ania niejednokrotnie jednak podkreślała, że chciałaby mieć dużą rodzinę!

Myślicie, że już niebawem do Klary i Laury dołączy kolejny członek rodziny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry