Premiera “Dziewczyny z Dubaju” – Emil Stępień w ciepłych słowach wypowiedział się o Dodzie!

23 listopada 2021
Przez: : MC

22 listopada miała miejsce premiera filmu Dziewczyny z Dubaju. Zgodnie z zapowiedzią, Doda nie pojawiła się na evencie. Głos na temat Doroty zabrał jej były mąż – Emil Stępień. Co miał do przekazania?

Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju to film wyreżyserowany przez Marię Sadowską, natomiast produkcją zajęła się Doda wraz z byłym mężem – Emilem Stępniem. Film skupia się na tzw. “aferze dubajskiej“. Jest to ekranizacja prawdziwych wydarzeń, kiedy na jaw wyszła zorganizowana prostytucja Polek z arabskimi szejkami. Co więcej, w proceder miały być zamieszanie również znane kobiety ze świata show biznesu.

Zobacz także: Plejada na gwiazd na premierze filmu Dziewczyny z Dubaju

Jak się jednak okazało, praca nad filmem to nie tylko ogrom starań, ale i problemów. Przypomnijmy, że tuż przed ukończeniem prac nad filmem, Emil uniemożliwił Dorocie i Marii dokończenie filmu. W sieci wrzało, a Doda regularnie informowała o postępach w sprawie. Oliwy do ognia dodał również fakt, że małżeństwo producentów nie przetrwało próby czasu. 15 listopada 2021 roku odbyła się rozprawa rozwodowa Doroty i Emila.

Oficjalny plakat filmu Dziewczyny z Dubaju

Emil Stępień o Dodzie

22 listopada miała miejsce oficjalna premiera filmu Dziewczyny z Dubaju. Na evencie nie zabrakło wielu znany gwiazd. Mowa m.in. o obsadzie – Paulinie Gałązce, Katarzynie Figurze, Oldze Kalickiej, Kasi Sawczuk czy Annie Karczmarczyk. Co ciekawe, zgodnie z zapowiedzią, Doda nie pojawiła się na premierze własnego filmu. Zjawił się jednak Emil Stępień, który nie omieszkał zabrać głosu. W ciepłych słowach zwrócił się również do byłej żony.

“Ten film w dzisiejszym kształcie na pewno nie wyglądałby tak dobrze, gdyby nie było w nim udziału Doroty Rabczewskiej. Z tego miejsca dziękuję Marii Sadowskiej, aktorom, ale przede wszystkim Dorocie Rabczewskiej za wspólnie spędzony czas. Pasję, jaką miała podczas tych paru miesięcy wspólnej pracy” – powiedział Emil.

Zobacz także: Emil Stępień zaprosił na casting do filmu uczestniczkę Love Island

Przypominamy, że film trafi do kin już 26 listopada. Planujecie obejrzeć Dziewczyny z Dubaju?

źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej / Emila Stępnia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej