Połącz się z nami

Prezes TVN wyciągnie konsekwencje ostatnich afer? Rusin i Kalczyńska mogą czuć się zagrożone?

News

Prezes TVN wyciągnie konsekwencje ostatnich afer? Rusin i Kalczyńska mogą czuć się zagrożone?

Jak zapowiedział Edward Miszczak, niespodziewana decyzja o włączeniu duetu nowych prowadzących do cyklu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” to początek zmian. Prezes TVN wyciągnie konsekwencje ostatnich afer z Rusin czy Kalczyńska ?

25 lutego miała miejsce prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN. Jak zwykle poznaliśmy programy oraz seriale, które już niedługo pojawią się na antenie. Wydarzenie przyciągnęło największe gwiazdy stacji oraz polskiego show-biznesu. Chociaż niewątpliwie impreza ta była prawdziwą gratką dla fotoreporterów, największą uwagę przyciągnęła informacją, o której mało kto wiedział.

Podczas prezentacji wiosennej ramówki poznaliśmy duet nowych prowadzących, którzy zasilą szeregi śniadaniówki. Jak ogłosił sam Edward Miszczak, nową parą prowadzących program „Dzień Dobry TVN” zostali Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski.

W ostatnim czasie „Dzień Dobry TVN” przeżywało niemały kryzys. Wszystko za sprawą głośnych afer, które odbiły się echem w mediach. Jakiś czas temu Filip Chajzer, który na co dzień prowadzi śniadaniówkę w parze z Małgorzatą Ohme, postanowił udawać atak paniki. Gdy skandal nie zdążył na dobre się wyciszyć, duet Kalczyńskiej i Sołtysika postanowił wyśmiać na antenie, uznanego za Najprzystojniejszego Mężczyznę Świata, wokalistę koreańskiego zespołu. Niedawno natomiast Kinga Rusin i jej pooskarowa relacja z imprezy u Beyonce stała się pretekstem do stworzenia skandalicznego reportażu wyemitowanego przez „Wiadomości”. Dziennikarka postanowiła wkroczyć na drogę sądową, a nawet apelowała do samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezes TVN wyciągnie konsekwencje ostatnich afer?

Prezes TVN podczas wystąpienia na prezentacji najnowszej ramówki stacji jasno stwierdził, że DDTVN przechodzi kryzys, nad którym mocno popracować. Nowa para prowadzących program śniadaniowy to początek nadchodzących zmian, które według niego muszą nastąpić.

„Jeśli chodzi o nowych prowadzących w DDTVN, to jest początek zmian. Będą zmiany systemowe, bo to jest nie do uniknięcia i wiemy, że przy tej sprawie czeka nas dużo pracy. Jesteśmy też świadomi, że portale internetowe żyją takim kontentem i nie jest to dla nas kłopotem. Natomiast dzisiaj gwiazdy powinny być bardziej uważne w swoich mediach społecznościowych, bo dla widzów często nie ma różnicy między programem telewizyjnym, a ich profilem na Instagramie. To jest nowe zjawisko, którego gwiazdy muszą się nauczyć” – mówił na konferencji Miszczak

Nie da się ukryć, że głośne wpadki z udziałem Filipa Chajzera, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika oraz ostatnia afera z Kingą Rusin odbiły się głośnym echem w mediach. Dotychczas nikt z prowadzących pasma śniadaniowego nie został w żaden sposób ukarany. Myślicie, że wkrótce prezes TVN wyciągnie konsekwencje wobec niesubordynacji swoich pracowników?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry