“Prince Charming”: Jacek i Oliwier będą razem po programie? Internauci już wiedzą!

18 listopada 2021
Przez: : MC

Za nami kolejne odcinki programu Prince Charming, a widzowie głośno snują swoje przypuszczenia, kto skradł serce Jacka. Okazuje się, że internauci stawiają na Oliwiera i co więcej, wróżą im wspólną przyszłość!

O czym jest Prince Charming?

Prince Charming to absolutna nowość, jeśli chodzi o polską telewizję. Tego typu reality show jeszcze nie było! Głównym uczestnikiem programu jest model Jacek Jelonek, który za pośrednictwem programu poszukuje prawdziwej miłości. Początkowo w produkcji brało udział również 14 mężczyzn, jednak ich grono sukcesywnie się pomniejsza. Główny bohater kierując się sercem wyklucza kolejnych uczestników.

Zobacz także: Prince Charming otrzymał skargę od KRRiT

Akcja ma miejsce w hiszpańskiej willi, gdzie bohaterowie spędzają razem czas i mają możliwość poznać się bliżej. Prowadzącą reality show jest niezastąpiona Aggie Lal.

Prince Charming
Uczestnicy pierwszej edycji Prince Charming.

Relacja Jacka i Oliwiera

Za nami kolejne emocjonujące odcinki reality show i trzeba przyznać, że widzowie nie mogą narzekać na nudę. W hiszpańskiej willi doszło do pierwszych zbliżeń, wyznań, a między uczestnikami zaczyna iskrzyć. Jacek i Oliwier zbliżyli się do siebie, co nie umknęło pozostałym uczestnikom.

Zobacz także: Oliwier przeszedł spektakularną metamorfozę

Po emisji ostatniego odcinka w sieci zawrzało, a widzowie tłumnie rozpoczęli komentowanie relacji Jacka i Oliwiera. Okazuje się, że spore grono internautów mocno trzyma za nich kciuki, a ponadto widzi ich razem w przyszłości. Wśród masy pozytywnych słów czytamy:

“Najbardziej do siebie pasują moim zdaniem 😍🤗”

“Najlepszy odcinek 🥰 NAJPIĘKNIEJSZA I najszczersza relacja mimo wszystko 🥰 cokolwiek się nie stanie to jest number one”

“Iskrzy i to bardzo od samego paczątku, pasują do siebie”

“Pasują idealnie ❤️”

Myślicie, że Jacek i Oliwier będą razem?

źródło: Instagram Prince Charming

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej