Przybysz zmieniła kolor włosów! Nowy odcień robi wrażenie!

29 stycznia 2020
Przez: : M.J

 14 stycznia na świat przyszła córeczka Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego. Od tej pory w większości, na profilach w mediach społecznościowych tej dwójki, możemy oglądać zdjęcia i filmiki ich małej pociechy. Tym razem dumna mama pochwaliła się efektem swojej metamorfozy! Zobaczcie, jak wygląda w nowej fryzurze! Przybysz zmieniła kolor włosów!

Sylwia Przybysz wraz ze swoim partnerem Jankiem Dąbrowskim w połowie stycznia po raz pierwszy zostali rodzicami. Od czasu kiedy Sylwia potwierdziła, że spodziewa się dziecka, była bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak czuje się młoda mama, efekty kolejnych sesji ciążowych, czy Baby-Shower, na którym nie zabrakło ich popularnych znajomych ze świata show-biznesu, a całe przyjęcie było zorganizowane z dużym rozmachem. Zobaczcie TUTAJ.

Młodzi rodzice nie raz musieli również zmierzyć się z hejtem, jaki na nich spadł. Niektórzy zarzucali parze, że zbyt wcześnie zdecydowała się na dziecko. Jednak to właśnie Sylwia i Janek w niejednym wywiadzie podkreślali, że od zawsze ich marzeniem było założenie rodziny i wcale nie czują się na to za młodzi!

Teraz kiedy ich córeczka Pola jest już na świecie, bardzo często szczęśliwi rodzice raczą nas filmikami i zdjęciami swojej pociechy. Jednak, jak każda świeżo upieczona mama, również i Sylwia potrzebowała w końcu zadbać o siebie i zdecydowała się na zmianę koloru swoich włosów. Jak się prezentuje w nowej fryzurze?

Przybysz zmieniła kolor włosów!

Sylwia na swoim InstaStory pochwaliła się najnowszą metamorfozą. Dziewczyna od zawsze była wierna swoim długim włosom, jednak nie raz eksperymentowała z ich kolorem. Widzieliśmy już Sylwię w ciemnym brązie, który nieco później postanowiła rozjaśnić. Jednak teraz, patrząc na najnowsze zdjęcia, widać, że tym razem zdecydowała się na dość jasny blond!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/sylwiaprzybysz/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/sylwiaprzybysz/

Musimy przyznać, że to chyba najjaśniejszy kolor, jaki do tej pory miała na swoich włosach. O ile nie możemy zobaczyć, jak prezentuje się w nim w całej okazałości, to nie mamy wątpliwości, że wygląda w nim fenomenalnie!

Jak podoba Wam się Sylwia w jasnych włosach?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej