Połącz się z nami

Quebonafide przeszedł totalną metamorfozę! Co jest powodem tak dużej zmiany?

Z życia gwiazd

Quebonafide przeszedł totalną metamorfozę! Co jest powodem tak dużej zmiany?

Quebonafide jest jednym z czołowych polskich raperów. Jego fryzura od zawsze dodawała mu charakteru i była jego znakiem rozpoznawczym. Wygląda na to, że raper postanowił zaszaleć ze swoim wizerunkiem i teraz możemy zobaczyć go w nowym wydaniu! Jak się prezentuje w swojej nowej fryzurze? Zobaczcie!

Quebonafide w polskim show-biznesie zasłynął ze swojego kontrowersyjnego wizerunku. Kiedy na jaw wyszło, że spotyka się z polską piosenkarką Natalią Szroeder, sporo osób było zdziwionych, że ta dwójka może być razem. Jednak czas pokazał, że pomimo różnicy wyglądu, i odmiennych stylów muzycznych, idealnie do siebie pasują.

Raper na polskiej scenie muzycznej jest już od lat, jednak dopiero rok temu udało mu się podbić swoją muzyką serca słuchaczy i wypłynął na szerokie wody, a jego ksywkę znają chyba wszyscy, dla których rap nie jest obcy. Jego wizerunek i chwytliwe bity są jego znakiem rozpoznawczym. Quebo ma tatuaże niemal na całym ciele, a cały swój „look” wypełnia stylowo dobranymi ubraniami.

Cały image rapera był jego znakiem rozpoznawczym, a jego fryzura dodawała mu pazura i bez wątpienia wyróżniał się wśród tłumu. Najwyraźniej postanowił on wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie i kompletnie zmienił swój wizerunek. Co zmienił w swoim wyglądzie i jak wygląda teraz?

View this post on Instagram

CHINATOWN DiM SUM LIMITED Fot. @wojtekkoziara

A post shared by QUEBONAFIDE (@quebahombre) on

Wszystko wygląda na to, że raper postanowił tą zmianą, nieco złagodzić swój wizerunek. Jego krótka, tleniona fryzura, czasami nawet zielona, była jego znakiem rozpoznawczym i idealnie swoim stylem pasował do muzyki, którą wykonuje. Na ostatnich zdjęciach z jego koncertu możemy zobaczyć, że Kuba Grabowski (bo tak naprawdę nazywa się Quebo), zapuścił swoje włosy i powrócił do swojego naturalnego koloru. Najwidoczniej w jego życiu przyszła pora na zmiany i postawił na nieco skromniejszy „look”. Zrezygnował z krzykliwej krótkiej fryzury, a jak wiemy lubił szokować kolorem włosów. Teraz Quebo wygląda jak zwykły chłopak z sąsiedztwa!

Skąd taka zmiana w jego wyglądzie? Fani zastanawiają się pomiędzy dwiema przyczynami. Jak wiemy raper ostatnio wycofał się z życia publicznego, a jego konto na Instagramie nie jest już tak aktywne, jak kiedyś. Chodzą pogłoski, że przeżył on bardzo śmierć swojego kolegi zza oceanu, Mac Millera. Być może właśnie to było powodem jego usunięcia się w cień. Niektórzy jednak uważają, że za jego przemianą stoi po prostu Natalia Szroeder i to właśnie dla niej raper postanowił skończyć ze swoim krzykliwym wizerunkiem!

A Wy jak myślicie, co jest powodem przemiany Quebonafide?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry