Robert Karaś pochwalił się zdjęciem ukochanej w bikini. Agnieszka Włodarczyk wygląda obłędnie!

6 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś rok temu zostali rodzicami. Dziś Agnieszka może pochwalić się już świetną formą, po której ciężko stwierdzić, że jeszcze niedawno nosiła ciążowy brzuszek. Udowodnił to jej partner, publikując zdjęcie aktorki w samym bikini!

Życie rodzinne Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Na swoim koncie ma role w serialach i filmach na wielkim ekranie, przez które zyskała ogromną popularność.

Od pewnego czasu związana jest z cenionym sportowcem Robertem Karasiem. Agnieszka i Robert doczekali się wspólnej pociechy – synka Milana, który przyszedł na świat w lipcu ubiegłego roku.

Agnieszka działa bardzo aktywnie na swoim Instagramie w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia pokazujące zwykłą codzienność, rodzinne chwile oraz fotografie z bliższych i dalszych wyjazdów całą rodziną.

Niedawno informowaliśmy Was o wypadku aktorki. Agnieszka Włodarczyk niespodziewanie omdlała, w wyniku czego musiała przejść operację.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk przeszła operację! W jakim jest stanie po niespodziewanym omdleniu?

Agnieszka Włodarczyk w bikini

Jak już wspomnieliśmy, Agnieszka od lipca ubiegłego roku jest mamą chłopca o imieniu Milan. Aktorka świetnie radzi sobie w nowej roli, co udowadniają jej liczne zdjęcia i nagrania w sieci. Szybko również wróciła do formy, a po ciążowych kilogramach nie ma już śladu.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk sporo odsłoniła. Odważne zdjęcie zachwyciło internatów

W ostatnim czasie partner Agnieszki – Robert Karaś pochwalił się zdjęciem swojej ukochanej w samym bikini i w szortach. Miał ku temu powody! Figury aktorki pozazdrości jej zapewne niejedna kobieta. Zobaczcie, jak prezentuje się Agnieszka rok po porodzie.

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk

Jak oceniacie formę Agnieszki?

Źródło: Instagram Roberta Karasia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej