Robert Lewandowski nagrodzony Złotym Butem – kolejny sukces!

21 września 2021
Przez: : MC

Robert Lewandowski nie zatrzymuje się ani na moment, a lista jego osiągnięć stale się wydłuża. Tym razem sportowiec otrzymał Złotego Buta za sezon 2020/2021.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Kariera

Robert Lewandowski jeden z najwybitniejszych sportowców na całym świecie, który może pochwalić się niekończącą się listą osiągnięć i sukcesów.

Polski sportowiec na co dzień związany jest z niemieckim klubem Bayern Monachium, a ponadto jest kapitanem polskiej reprezentacji. Warto wspomnieć, że Lewandowski jest rekordzistą pod względem liczby występów w reprezentacji Polski, a ponadto otrzymał miano najlepszego strzelca reprezentacji Polski w historii. Może równeiż pochwalić się mianem Najlepszego piłkarza w plebiscycie Football Awards 2020. 

Zobacz także: Lewandowski opowiedział o córkach. Tego nie wiecie!

Nie da się ukryć, że życie prywatne Roberta także cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Wielu z nich ochoczo śledzi losy zarówno piłkarza jak i Anny Lewandowskiej, która jest jedna z najpopularniejszych Polek. Małżeństwo doczekało się dwóch córek, którym dali na imię Klara i Laura.

Zobacz także: Robert Lewandowski o skutkach po szczepionce na koronawirusa

Robert Lewandowski nagrodzony Złotym Butem

Jak się okazuje, Robert został doceniony po raz kolejny. Za grę w sezonie 2020/2021, jako najlepszy strzelec lig europejskich otrzymał Złotego Buta. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w muzeum klubowym Bayernu Monachium na Allianz Arenie. Podczas ceremonii głos zabrała m.in. Anna, żona Roberta, która nie kryła dumy. Dodała, że mąż jest dla niej ogromną inspiracją. Gratulacjom zdaje się nie być końca. Złożył je Robertowi nawet sam Juergen Klopp, trener Liverpoolu.

“Gratulacje! Kiedy usłyszałem, że zdobyłeś nagrodę, zastanawiałem się, dlaczego musiałeś tak długo czekać. Wszyscy widzieliśmy przecież, że jesteś wyjątkowym napastnikiem. Pamiętam naszą wspólną przygodę w Borussi Dortmund, gdy dopiero wchodziłeś do niemieckiego futbolu. Zdobycie 41 bramek to absolutnie kosmiczne osiągnięcie” – powiedział Juergen Klopp.

Robert Lewandowski laureatem Złotego Buta

Gratulujemy!

źródło: sport.pl, Instagram Roberta Lewandowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej