Rodzina Adama Zdrójkowskiego padła ofiarą oszustów – ta historia może być dla Was przestrogą!

12 listopada 2021
Przez: : MC

Adam Zdrójkowski podzielił się z internautami szokującą historią, która spotkała jego rodzinę. Okazuje się, że padli ofiarą przebiegłych oszustów, którzy próbowali wyłudzić ogromną kwotę pieniędzy.

Kariera Adama

Adam Zdrójkowski to popularny aktor i prezenter telewizyjny. Wcielał się w role grając w takich produkcjach jak m.in. Rodzina zastępcza czy Rodzinka.pl. Produkcje te przyniosły mu ogromną rozpoznawalność, a obecnie jest jednym z najpopularniejszych gwiazdorów. Swoje umiejętności prezentował również w Tańcu z gwiazdami, Dance Dance Dance, a także był współprowadzącym The Voice Kids i The Voice of Poland. Obecnie występuje w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski pokazał swojego brata bliźniaka – jak się zmienił?

Warto również wspomnieć o życiu prywatnym, które szczególnie w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Aktor tworzył bowiem przez lata związek z Wiktorią Gąsiewską. Swego czasu byli jedną z najpopularniejszych par. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu.

Zobacz także: Adam szczerze o rozstaniu z Wiktorią

Adam Zdrójkowski o podstępnym oszustwie

Adam jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Regularnie dzieli się ze swoimi widzami częścią życia prywatnego i zawodowego. Tym razem zdecydował się opowiedzieć szokującą historię, która przydarzyła się jego rodzinie.

Okazuje się, że Zdrójkowscy padli ofiarą oszustów, którzy próbowali wyłudzić od 80-letniego dziadka Adama 75 tys. zł. Aktor nie krył swoich emocji, a w jego wypowiedzi padło wiele mocnych słów.

Adam Zdrójkowski ostro o oszustach

Okazuje się, że oszuści odwiedzili dziadka Adama kłamiąc, że ciocia rzekomo potrąciła ciężarną kobietę.

“Opowiem wam, jaką historię sobie zbudowali. Okazało się, że dziś rano moja ciocia potrąciła na pasach ciężarną kobietę. Dziecko nie żyje, ona pójdzie siedzieć do więzienia na 10, 12, 15 lat i, co lepsze, dzwoniła ona, moja ciocia, w histerii, wręcz spazmach… Oczywiście to nie była moja ciocia, to była jakaś podstawiona kobieta, która dała potem jakiegoś podstawionego policjanta, który zaczął mojemu dziadkowi tłumaczyć, że wiecie ile sobie zażyczyli, żeby moja ciocia mogła odszkodowanie zapłacić tej kobiecie? 75 ku*wa tysięcy złotych od 80-letniego dziadka i 80-letniej babci!!” – zdradził Adam.

Niech historia rodziny Adama będzie dla Was przestrogą!

źródło: Instagram Adama Zdrójkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej