„Rolnik szuka żony 10”: Program znika w niedzielę! Złe wieści dla widzów!

9 października 2023
Przez: : M.J

To zapewne nie są dobre informacje dla widzów, którzy co tydzień śledzą losy bohaterów 10. edycji programu Rolnik szuka żony. W nadchodzącą niedzielę nie będzie kolejnego odcinka programu na antenie TVP. Kiedy w takim razie Rolnik wróci na antenę?

10. edycja uwielbianego przez widzów reality-show wzbudza dużo emocji wśród widzów. W nowej edcyji poznaliśmy już pięciu rolników: Artura, Waldemara, Dariusza, Agnieszkę i Annę, którzy poszukują miłości. W poprzednim odcinku uczestnicy zaprosili swoich potencjalnych partnerów do swoich gospodarstw. Jednakże, aby poznać dalsze losy bohaterów programu, trzeba będzie poczekać nie jeden, a dwa tygodnie.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: To już koniec popularnego programu TVP? Produkcja traci widzów…

W kolejnym odcinku „Rolnik szuka żony“, kandydatki i kandydaci będą mieli okazję wykazać się podczas wykonywania prac na gospodarstwie. To będzie okazja dla uczestników, aby zobaczyć, jak wygląda rzeczywiste życie na wsi i zbliżyć się do siebie. Który z nich okaże się najbardziej utalentowany i gotowy na życie na wsi? Odpowiedzi na to pytanie znajdziemy w najbliższym odcinku.

Dlaczego jednak musimy czekać dwa tygodnie na kolejny odcinek?

Kiedy następny odcinek Rolnik szuka żony 10?

W przyszłą niedzielę, czyli 15 października, nie będzie kolejnego odcinka „Rolnik szuka żony” z powodu planowanych wyborów parlamentarnych w Polsce. Tego dnia zamiast programu zobaczymy wieczór wyborczy.

Tym samym dopiero 22 października zobaczymy kolejny odcinek i wówczas poznamy wyniki prac uczestników na gospodarstwach. Dowiemy się także, kto zdołał najbardziej zbliżyć się do swojego kandydata.

Nie da się ukryć, że niektórzy widzowie są niepocieszeni, jednak wielu z nich podkreśla, że wybory są w tym momencie ważniejsze.

“Wybory jednak są ważniejsze jakoś damy radę”

“Serio uważasz, że ważniejsze jest obejrzenie kolejnego odcinka od wyboru tego, kto będzie tobą rządzić kolejne 4 lata??” – piszą w komentarzach na oficjalnym profilu programu.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: Piękna niespodzianka! Uczestnicy programu zostaną rodzicami!

Źródło: TVP.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej