Rolnik szuka żony 7: Brat Pawła w kolejnej edycji? Mamy potwierdzone informacje!

19 grudnia 2020
Przez: : J.J

Po ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony” wiele kobiet nie ukrywa, że w następnym sezonie z chęcią zobaczyłyby brata rolnika Pawła. Co na to mężczyzna? Zobaczcie, bo zabrał głos w tej sprawie! Rolnik szuka żony 7: Brat Pawła w kolejnej edycji?

View this post on Instagram

A post shared by Paweł Bodzianny (@pawelfarmer)

„Rolnik szuka żony” z każdym kolejnym sezonem dostarcza nam niemało emocji. Wierni widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami śledząc miłosne perypetie rolników i ich kandydatek na żony. Podczas ostatniego, siódmego sezonu okazało się, że tylko dwie pary połączyło prawdziwe uczucie, były nimi: Marta i Paweł oraz Magda i Kuba.

View this post on Instagram

A post shared by Paweł Bodzianny (@pawelfarmer)

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, czy jedna z kandydatek Pawła – Natalia i jego brat są razem. Liczyło na to wielu widzów programu. Mężczyzna, by skomentować wszelkie doniesienia zorganizował popularne na Instagramie Q&A i odpowiedział na ciekawskie pytania internautów. O tym, co przyznał przeczytacie tutaj: Natalia i brat Pawła z „Rolnik szuka żony” są razem? Znamy prawdę!

Paweł, kiedy tylko wystąpił w programie wzbudził wielką sympatię, a zarazem zainteresowanie żeńskiej części fanów programu. Wiele kobiet ma również nadzieje, że pójdzie śladami brata i zdecyduje się na udział w programie, gdzie będzie miał możliwość znalezienia potencjalnej partnerki na żonę.

https://www.instagram.com/p/CFEpXXHJ4Ad/

Rolnik szuka żony 7: Brat Pawła w kolejnej edycji?

Robert postanowił odnieść się do licznych komentarzy w sieci oraz pytań, które kobiety kierują na jego prywatny profil. Ku wielkiemu niezadowoleniu wielu z nich, którym bardzo spodobał się Robert, okazuje się, że niestety, nie weźmie on udziału w kolejnej edycji programu:

„Tak serio to na chwilę obecną nie czuję takiej potrzeby. Chcę w przyszłym roku wrócić do tego, co daje mi najwięcej satysfakcji, czyli do podróżowania” – przyznał Robert, na jedno z zadanych pytań na swoim InstaStory.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/jaba0909/2467043359903294189/?hl=pl

Jesteście zawiedzione?

Jesteście ciekawi, kiedy następny sezon uwielbianego przez wiele osób programu “Rolnik szuka żony”? Wejdźcie koniecznie tutaj: Kiedy kolejny sezon „Rolnik szuka żony”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz