Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”: Finał programu coraz bliżej. Znamy już datę

Rolnik szuka żony 8 finałowy odcinek

Rozrywka

„Rolnik szuka żony 8”: Finał programu coraz bliżej. Znamy już datę

Finałowy odcinek reality-show Rolnik szuka żony zbliża się wielkimi krokami. Kiedy finał ósmego sezonu jednego z najchętniej oglądanych programów?

Rolnik szuka żony

Program Rolnik szuka żony zadebiutował na antenie TVP w maju 2014 roku. Reality-show, które niezmienne prowadzone jest przez Martę Manowską, doczekało się już ośmiu sezonów. Każda edycja przyciągała przed ekrany wielu widzów, którzy uwielbiają śledzić losy bohaterów show, szukających przed kamerami prawdziwej miłości.

Zobacz także: Kamil i Joanna są zaręczeni? Rolnik się zakochał?

Kilka miesięcy temu emitowany sezon zerowy odcinek najnowszej edycji Rolnik szuka żony. Widzowie poznali wizytówki rolników i rolniczek, którzy chcieliby w końcu stworzyć udany związek. Pięć osób, które otrzymało najwięcej listów od zainteresowanych poznaniem ich widzów, wybierało spośród kandydatek i kandydatów tylko trzy osoby, które w kolejnym etapie programu zaproszone zostały na ich gospodarstwa.

Kiedy finał Rolnik szuka żony?

Pierwszy odcinek nowej serii Rolnik szuka żony zawitał na antenie TVP1 19 września. Wtedy poznaliśmy bliżej Elżbietę, Kamilę, Krzysztofa, Stanisława oraz Kamila. Uczestnicy spośród wielu zgłoszeń wybrali osoby, które chcieli bliżej poznać.

Po kilku dniach spędzonych wspólnie na gospodarstwie rolnicy podejmą decyzję, czy chcą stworzyć związek z którąś z osób, które zaprosili do swoich domów. Ostateczny wybór nie jest jednak zakończeniem programu. Po pewnym czasie rolnicy będą mogli odwiedzić swoich wybranków i wybranki w ich domach, a także udać się na romantyczny wyjazd, który może ich do siebie jeszcze bardziej zbliżyć.

Zobacz także: Krzysztof i Bogusia są para po programie?

Program Rolnik szuka żony wzbudza wiele emocji i kontrowersji wśród widzów, jednak trudno jej zgodzić się ze stwierdzeniem, że udział w programie okazał się dla niektórych uczestników najlepszą decyzją w życiu. Wiele par, których miłość narodziła się przed kamerami, do dziś jest razem, a część doczekała się nawet potomstwa. Czy i w nowym sezonie Rolnik szuka żony uczestnicy odnajdą miłość? Przekonamy się już wkrótce. Finałowy odcinek 8. edycji reality-show zaplanowany jest na 19 grudnia 2021 roku.

Zobacz także: Krzysztof odesłał do domu dwie kandydatki! Będzie z Bogusią po programie?

Kiedy finał Rolnika?
Uczestnicy programu Rolnik szuka żony

źródło: Instagram Rolnik szuka żony/Wikipedia

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry