„Rolnik szuka żony 8”: Krzysztof jednego dnia pożegnał dwie kandydatki! Internauci nie zostawili na rolniku suchej nitki…

25 października 2021
Przez: : M.J

Krzysztof na pewno nie spodziewał się, że tak szybko rozstanie się ze swoimi kandydatkami. O ile sam podjął decyzję, aby odesłać do domu Swietłanę, to Kasia nie zamierzała dłużej patrzeć na zaloty rolnika do Bogusi i sama zrezygnowała. Co na to internauci? Fani programu grzmią w sieci.

8. edycja programu Rolnik szuka żony

Krzysztof jest jednym z bohaterów nowego sezonu Rolnika, który na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kobiety. Kasia, Bogusia oraz Swietłana postanowiły walczyć o względy rolnika, który, choć początkowo zafascynowany był Swietłaną, to szybko zmienił swój obiekt westchnień. W poprzednich odcinkach wyraźnie zaczęło iskrzyć pomiędzy Krzysztofem i Bogusią.

Zobacz także: Krzysztof i Bogusia nadal są razem? Internauci mają dowody!

W sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się wpisy, że rolnik i Bogusia są nadal parą po programie. Jednak o tym, czy przypuszczenia internautów okażą się prawdą przekonamy się już niebawem. Nie da się ukryć, że po ostatnim odcinku wszystko wskazuje na to, iż przypuszczenia widzów mogą okazać się prawdą, gdyż na gospodarstwie Krzysztofa została tylko Bogusia.

Zobacz także: Wiemy, kiedy finał programu Rolnik szuka żony!

Swietłana i Kasia opuściły Krzysztofa

Nie da się ukryć, że już wcześniej Krzysztof wyraźnie zainteresował się Bogusią, co nie uszło uwadze Kasi i Swietłany. We wczorajszym odcinku rolnik wybrał się na randkę z Białorusinką, jednak tylko po to, aby powiedzieć jej, że to już koniec jej przygody w programie Rolnik szuka żony.

Zobacz także: Kamil i Asia planują wspólną przyszłość? Będzie ślub?

“Fajna dziewczyna z Ciebie jest, ale… Jednak okazało się, że nie ma tej chemii. Fajna, dziękuję Ci za wszystko. U mnie jest chemia do innej dziewczyny. Dzisiaj chciałbym Ci podziękować za trud, za poświęcenie”– powiedział Krzysztof podczas spotkania we dwoje.

Kasia i Swietłana z Rolnik szuka żony.
Kasia i Swietłana kandydatki Krzysztofa.

Jednak to nie koniec emocji. Tuż po odejściu Swietłany, Kasia przyłapała Bogusię z Krzysztofem na randce. Para wybrała się na rower wodny, jednak to przelało czarę goryczy. Kasia nie chciała słuchać tłumaczeń rolnika i szybko podjęła decyzję rozstaniu:

“Chcę odłączyć. Tak uznałam, że będzie najlepiej. Nie ma sensu dalej ciągnąć i dłużej. […] Tyle obydwoje mówiliście o tej szczerości, uczciwości, a tu jest taka hipokryzja z Waszej strony, z Twojej przede wszystkim. Nie ma sensu ta dyskusja. Ja wam życzę najlepiej. Także dzięki Krzysztof, fajnie było… A Bogusia to już w ogóle “miała nie walczyć, pazura nie ma…” No ale dobrze, niech walczy, bardzo dobrze!”– powiedziała na odchodne Kasia.

Nie da się ukryć, że widzowie w sieci nie pozostawili na Krzysztofie suchej nitki:

“Brzydko się zachował i tyle w temacie :(“

“Brawo, że odeszła i nie dała się tak traktować”

“Szkoda mi się jej zrobiło…zachował się tak jakby był tylko z Boguśka…zero zainteresowania drugą kandydatką 😞”

Podzielacie zdanie internautów?

Źródło: TVP / Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej