„Rolnik szuka żony 8”: Zaskakujące informacje na temat Kamila i Joanny! Są zaręczeni?!

28 października 2021
Przez: : M.J

W sieci można znaleźć coraz więcej informacji na temat bohaterów programu Rolnik szuka żony i tego, jak potoczyły się ich relacje z zaproszonymi na gospodarstwa uczestnikami. Jeden z portali dotarł do wiadomości na temat Kamila, dla którego program prawdopodobnie okazał się strzałem w dziesiątkę. Z którą z kandydatek postanowił iść dalej przez życie?

Rolnik szuka żony 8

Kamil jest najmłodszym bohaterem ósmej edycji programu Rolnik szuka żony, jednak pomimo 23-lat doskonale wie, czego oczekuje od swojej wybranki. Na gospodarstwo zaprosił trzy dziewczyny – Justynę, Joannę oraz Izabelę. Już od początku rolnikowi w oko wyraźnie wpadła Justyna, która koniec końców nie odwzajemniła zalotów rolnika.

Zobacz także: Wszystkie kandydatki Kamila są gotowe na dzieci! Wyznanie jednej z nich rozbawiło widzów!

W ostatnim odcinku Justyny zdecydowała się opuścić gospodarstwo stwierdzając, że nie jest stworzona do życia na wsi. Po kilku dniach zorientowała się, że praca na gospodarstwie ją przerasta i nie chce już dłużej zajmować Kamilowi czasu. Choć rolnik z żalem przyjął decyzję swojej kandydatki, to wiele wskazuje na to, że w programie znalazł prawdziwą miłość.

Kamil z Rolnik szuka żony 8.
Iza, Justyna i Asia walczyły o względy Kamila.

Kamil i Joanna są razem i planują ślub?

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się pogłoski, iż wybranką najmłodszego rolnika została Joanna. 22-latka od razu złapała wspólny język z mamą Kamila, a co więcej obowiązki na gospodarstwie nie są jej obce i jest zawsze chętna do pracy. Podziela również poglądy rolnika na temat ślubu kościelnego oraz założenia rodziny.

Portal Pomponik donosi, że to właśnie Joanna została z Kamilem na gospodarstwie i nadal kontynuują swoją znajomość. Co więcej, sąsiedzi dziewczyny zdradzili nieco więcej:

“Pobył tu u nas na wsi, zobaczył gospodarstwo i zaraz zabrał Aśkę do siebie na wakacje. Naprawdę są zakochani”

Powyższy portal wspomina również, że uprzejmi sąsiedzi zdradzili, iż Joanna i Kamil są już po zaręczynach. Przypomnijmy, że to nie jedyny bohater 8. edycji programu, który prawdopodobnie znalazł w nim miłość. Pojawiają się również plotki, że Krzysztof i Bogusia również zdecydowali się zrobić krok w przód.

Zobacz także: Krzysztof oświadczył się Bogusi?

Czy to oznacza, że program pomógł kolejnemu rolnikowi znaleźć w końcu kobietę, która będzie dla niego wsparciem?

Wiele na to wskazuje…

Źródło: Pomponik, Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej