„Rolnik szuka żony 9”: Ada i Michał są razem po programie? Uczestniczka niechcący zdradziła za dużo?

24 listopada 2022
Przez: : W.M.

Już w niedzielę finał najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony. Wówczas przekonamy się, czy pary, które powstały, nadal są razem. Czy związek Ady i Michała, który zapowiadał się wyjątkowo obiecująco, wciąż kwitnie? Wpis 20-latki może sugerować, jak potoczyły się jej losy w programie.

Bohaterami nowej decyzji Rolnik szuka żony Klaudia, Tomasz R., Michał, Tomasz K. oraz Mateusz. Już 27 listopada finał 9. sezonu reality-show, w którym wyjaśni się, czy związki rolniczki i rolników przetrwały.

Jedna z par, której uczucie narodziło się przed kamerami, są Ada i Michał. Czy młody rolnik i jego 20-letnia wybranka nadal są razem?

Ada i Michał są razem po programie?

Materiał do programu Rolnik szuka żony zakończono kręcić ponad dwa miesiące temu. W tym czasie w życiu uczestników reality-show mogło się sporo wydarzyć. Chociaż internauci już od pewnego czasu sugerują, które związki przetrwały, oficjalne informacje przekazane zostaną przez samych zainteresowanych dopiero podczas emisji finałowego odcinka Rolnik szuka żony.

Zobacz także: Wiadomo, jak będzie wyglądał finał najnowszej edycji Rolnik szuka żony [Zdjęcia]

Wtedy dowiemy się oczywiście, jak potoczyły się losy Ady i Michała. Czy para, która przed kamerami deklarowała sobie uczucie i snuła plany na wspólną przyszłość, nadal jest razem?

Ostatnie wpisy Ady i Michała mogą sporo sugerować. Partnerka rolnika zamieściła niedawno wymowny wpis na swoim Instagram.

“Kiedy on mówi: ‘będziemy razem na dobre i złe’” – napisała Ada

Zdjęcie roześmianej Ady z ironicznym podpisem, może oznaczać, że nie jest już z rolnikiem. Co więcej, także Michał zamieścił w sieci nowy post, który podpisał „Dojrzalszy o doświadczenia”.

Czyżby Ada i Michał faktycznie rozstali się po programie, czy może w ten sposób próbują zmylić fanów programu i jednak nadal są razem? Przekonamy się już w niedzielę. Finał Rolnik szukażony wyjątkowo o godz. 22:00 na antenie TVP1.

Ada i Michał rozstali się?/fot/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej