„Rolnik szuka żony 9”: Justyna i Tomasz są parą po programie?

25 listopada 2022
Przez: : W.M.

Już w najbliższą niedzielę finał najnowszej edycji Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy widzowie przekonają się, czy związek Justyny i Tomasza przetrwał i czy para zdecydowała się wspólnie zamieszkać.

Finałowy odcinek Rolnik szuka żony zbliża się wielkimi krokami. Okaże się wówczas, czy bohaterowie reality-show Klaudia, Mateusz, Tomasz R,. Michał oraz Tomasz K. odnaleźli w programie prawdziwą miłość. Od zakończenia nagrań do programu minęły już ponad dwa miesiące, dlatego w życiu uczestników mogło się wiele zmienić.

Jednym z bohaterów nowej edycji Rolnik szuka żony jest Tomasz. Rolnik razem ze swoimi rodzicami prowadzi 35-hektarowe gospodarstwo, w którym produkuje się mleko i bydło opasowe. Mężczyzna ma za sobą nieudany związek małżeński, z którego ma dwie córki. Od trzech lat jest jednak samotny, dlatego zdecydował się zgłosić do programu.

Zobacz także: Wiadomo, jak będzie wyglądał finał najnowszej edycji Rolnik szuka żony [Zdjęcia]

Tomasz zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kobiety – Justynę, Katarzynę oraz Klaudię, jednak niemal od samego początku najlepiej dogadywał się właśnie z Justyną.

Justyna i Tomasz są razem po programie?

Zarówno Tomasz, jak i jego wybranka byli otwarci na nowe uczucie, jednak jedynym problem, który pojawił się w ich relacji, była przeprowadzka Justyny z synem do domu rolnika. Kobieta nie ukrywała, że to duże wyzwanie i nie wie, czy będą w stanie zmienić tak diametralnie swoje dotychczasowe życie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

W finale Rolnik szuka żony okaże się, co wydarzyło się w życiu Justyny i Tomasza. Czy para zdecydowała się pozostać w związku?

W zapowiedzi finałowego odcinka widać, że rolnik i jego wybranka trzymają się za ręce i są szczęśliwi. Słowa Tomasza zdecydowanie sugerują, że wszystko w ich relacji układa się pomyślnie.

Myślę, że będzie wszystko dobrze i nie będzie jakiś sprzeczek między nami” – mówi Tomasz

Trzymacie kciuki za związek Justyny i Tomasza z Rolnik szuka żony?

źródło: Instagram/FB

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej