„Rolnik szuka żony 9”: Wiadomo, kiedy pierwszy odcinek najnowszej edycji

16 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Już niedługo fanów programu Rolnik szuka żony czekają ogromne emocje. 9 sezon randkowego reality-show TVP zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo już, kiedy pierwszy odcinek najnowszej edycji Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony

Program Rolnik szuka żony to bez wątpienie jeden z najbardziej lubianych formatów, które proponuje swoim widzów stacja TVP. Reality-show już od kilku lat pojawia się na ekranach telewizorów i doczekało się już 8 edycji. Chociaż nie wszyscy rolnicy, którzy zgłaszają się do programu szukając uczucia, odnajdują swoje drugie połówki, reality-show udowodniło, że przed kamerami można poznać prawdziwą miłość.

Wiele par, które poznało się w programie Rolnik szuka żony, do dziś jest razem i co więcej, zdecydowało się na ślub i powiększenie swoich rodzin.

Czy w 9. sezonie, który już niedługo ma trafić na ekrany, widzowie również będą świadkami, jak łączą się samotne serca szukających miłości uczestników reality-show? Przekonamy się już niebawem.

Kiedy Rolnik szuka żony 9?

Na ten dzień czekają wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. W zerowym odcinku, który pojawił się na antenie już kilka tygodni wcześniej, widzowie poznać mogli bliżej 8 bohaterów. Tylko pięcioro z nich dostało się dalej, a zależne to było od zainteresowania i ilości listów, które otrzymali od chętnych poznania ich kandydatek i kandydatów.

Zobacz także: Kamila Boś sceptycznie wspomina swój udział w programie Rolnik szuka żony.

Chociaż nie przekazano jeszcze, których rolników poznamy bliżej w nowym sezonie, wiadomo już, kiedy zobaczyć będzie można pierwszy odcinek z ich udziałem.

Jak przekazuje portal witrulanemedia.pl, premierowy odcinek 9. edycji Rolnik szuka żony podobnie jak poprzednie serie trafi na ekrany w niedzielne wieczory. Emisję pierwszego odcinka reality-show zaplanowano 4 września o godzinie 21:15.

Czekacie na nowy sezon Rolnik szuka żony?

źródło: wirtulanemedia.pl/Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej